Supergirl S05E17: Deus Lex Machina

S05E17: Deus Lex Machina

S05E17: Deus Lex Machina

Lex pokračuje ve svém promyšleném plánu jak Lenu dostat ještě více na svou stranu, porazit Leviathana a postavit Supergirl proti němu. Konečně se také dozvídáme, jak Lex Luthor přišel k tak mocné síle po krizi na nakonečno zemích.

cz sk
3.5.2020
610 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

Taky nechápu proč se Eve odhalil. Jestli si je tak sebejistý. Ale je prakticky jasné, že se jej Eve pokusí podrazit. Jinak ok díl.

19.5.2020 | 11:53:02
tominotomino

Někdo by tomu otravovi měl konečně dát ránu do obličeje.

webmaster
17.5.2020 | 9:47:23
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Lex je skvěly strateg ale ta posedlost Supergirl je fakt moc a konečně Lexovi někdo vmetl do tvaře co si o něm mysli a nebyla to Supergirl¨a myslim že když to vmetl Eve do tvaře tak udělal chybu.

14.5.2020 | 11:32:49
RagnarokCzD

Tak jsme dostali půlepizodu v který se problém místo standardních pěti minut vyřešil za jednu … :-/

Nějak mi nedochází proč by Lex všechno vybalil na Evu, byla by mu přece mnohem prospěšnější, kdyby dál věřila, že jsou kolegové … timhle podrazem si akorát tak otevřel vrátka pro kudlu v zádech. :-/

10.5.2020 | 11:55:04
tom99

Musím teda říct, že epizody jako tyto mám rád. Ale vše mi přijde tak debilní tady, že už ani ten jednotlivý děj nezapadá do sebe, a celá tato řada je hrozná splácanina. OK, tak jsme se něco o Lexovi dozvěděli, ale není to takový ten wow spojovací moment…

webmaster, grafik
7.5.2020 | 9:55:20
Lex Luthor

Lex je super škoda, že v Praze nemluvil česky

4.5.2020 | 19:30:04

Supergirl
73/100 - 122×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E03: Phantom Menaces

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny