Supergirl S06E11: Mxy in the Middle

S06E11: Mxy in the Middle

S06E11: Mxy in the Middle

Do National City se vrací Mr. Mxyzptlk, který vypráví Nyxly o temné historii týmu Supergirl. Samozřejmě si opět najde tu nejzábavnější formu a vypráví to pomocí zpěvu. Lena navštěvuje své domovské město, kde se chce dozvědět o své minulosti, ale je překvapena chováním svých spoluobčanů.

cz sk
14.9.2021
400 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Dám pět hvězdiček a budu mít strašně velkou radost pokud Nyxly vyhraje nebo to vychcipe ty postavy

21.9.2021 | 16:53:14
tom99

Takový ten pocit, když zjistíš, že ta hudební vložka byla vlastně tím nejlepším na celé epizodě. A to doslova. Zpívající představení jsem si užil a bylo trefné. Za normálních okolní mám rád „normální“ díly, ale tento seriál již žádné nemá, proto jsem rád za jakékoliv rozptýlení od hlavního děje, který stojí za starou bačkoru. Dále v epizodě – přerostlá kočka je fakt na mě moc, efekty příšerné…

webmaster, grafik
17.9.2021 | 14:01:45
Baruš1994

už by to mohli pohřbít, ta kočka byla příliš :D :D

16.9.2021 | 17:47:44
Lex Luthor

Konečně záporák, který se nedal ukecat na konci jsem si říkal ježíši Supergirl má zase proslov k Nyxly, jak má být dobrá naštěstí jí to Nyxly nezbaštila alespoň jedno plus.

15.9.2021 | 22:54:08

Supergirl
74/100 - 125×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Gauntlet

cz5%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny