Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E12: Blind Spots

S06E12: Blind Spots

Kelly je zděšená, když se Ormfellova budova zhroutí, kde se pochopitelně zraní spoustu obyvatel včetně Joeyho. Horor pokračuje, když nemocnice jsou přeplněné a Supergirl je aktuálně zaneprázdněná v boji proti Nyxly. Kelly tak bere vše do svých rukou a stává se z ní Guardian.

sk
21.9.2021
480 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Asi úplně nejhorší díl Supergirl. Nejvíc jsem se musel smát, když se po všech těch kecech od Kelly chystali dopadnout Rankinovou a zachránit ty lidi z Heights, tak Kelly nejdřív potřebovala čas na to, aby si vytvořila nový kostým. Tudíž byl pro ni kostým důležitější než ochrana těch lidí.

webmaster
1.5.2023 | 19:44:01
LIPLIK

2* za Diggla.

19.5.2022 | 10:55:09
RagnarokCzD

Bože tohle byla tak otravná agitka, že … asi ani nemám slov. :-/

Strašně mě vytáčí u těchhle témat, že žádná z postav nepřemejšlí logicky …

sestra doslova říká, že maj přecpanou nemocnici a nemaj ani lidi ani materiál … ale kráva bude naléhat a pořád prudit aby dokolečka prohlíželi jednoho malýho černouška, kterýmu podle všech výsledků co má nedokážou nic diagnostikovat …

Saka co čeká že udělaj? :D Že když bude nadávat dost dlouho tak se najednou materializuje personál ze vzduchu?

A proč s tím prudí ostatní? Práce Supergirl má bejt strážit planetu (nebo alespoň město) před nadpřirozenýma hrozbama … ne hlídat jestli jsou zdravotnický materiály přerozdělovaný spravedlivě. :D

Nazval bych to odpadem, ale to bych odpad urazil. :-/ A Digl mě už taky sere.

23.3.2022 | 23:48:39
Basim

John Diggle Felicity 2 už je úplně to samý a otravný.

12.10.2021 | 12:24:25
Bruce.Kent

40% za Diga.

26.9.2021 | 15:41:44
matt44

strasne uplakana epizoda. asi fakt nech uz to skonci

24.9.2021 | 12:51:55
tom99

Když už nic (a jakože fakt nic), bylo to aspoň hezky natočené na poměry Supergirl. David Ramsey se alespoň trochu vyšvihl a dal nám epizodu ve stylu staré dobré první řady… Za to asi palec nahoru, zbytek ale hrůza…

webmaster, grafik
23.9.2021 | 18:05:00

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama