Supergirl S06E17: I Believe in a Thing Called Love

S06E17: I Believe in a Thing Called Love

S06E17: I Believe in a Thing Called Love

Když se Lex Luthor objeví po boku Nyxly, Supergirl a její tým se musí vyrovnat s emocionálním návalem. Všichni nyní čelí dvěma největším nepřátelům v jeden a ten samý moment. Alex mezitím vymýšlí naprosto dokonalý plán, jako požádat Kelly o ruku.

cz sk
26.10.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Nedá se to. Fakt né už. Koukám na to jen kvůli Lexovi.

6.11.2021 | 3:17:26
tom99

Lex rozhodně znamená zlepšení pro celý seriál, i když jeho zamilovanost je dosti umělá. Pár lepších chvil to rozhodně mělo, nicméně teď už je asi úplně jedno, co se stane, špatná a vlastně nejhorší série tato bude rozhodně a už není nic, co by to mohlo napravit…

webmaster, grafik
29.10.2021 | 22:50:01
Lex Luthor

Za navrat Lexe dam 80 procent, ale jinak uz jde videt, jak to ty herce prestava bavit. Nejvic se mi libili jen rozhovory mezi Lexem a Ottisem

27.10.2021 | 17:10:05

Supergirl
74/100 - 127×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny