Supergirl Co všechno odhalila pevnost Osamění?

Co všechno odhalila pevnost Osamění?

Co všechno odhalila pevnost Osamění?

V epizodě Solitude jsme měli možnost se podívat do Supermanovy pevnosti Osamění. I když tam Kara s Jimmym strávila jen pár minut, mohli jsme si všimnout hned několik zajímavých odkazů na DC svět.


12 0
6.3.2016

Prsten Legie Superhrdinů

Asi nejzajímavější věc, kterou jsme v pevnosti Osamění viděli. Nyní s jistotou víme, že Clark Kent vlastní prsten Legie Superhrdinů, což je skupina pocházející z budoucnosti, která v komiksech pravidelně Clarka navštěvovala, když byl ještě mladým chlapcem. Snad prsten nevidíme naposledy a Kara bude mít tu čest členy Legie poznat.

V seriálu aktuálně máme pouze jednu superhrdinku a to Supergirl. J'onn J'onzz občas do akce vyrazí, ale nemůžeme říct, že by často ovlivňoval děj. Nějaký nový superhrdina nebo superhrdinové by byli v seriálu vřele vítáni, takže snad se Legie brzy dočkáme. Těžko říci, zda se ještě letos dočkáme Superwoman v podání Lucy Lane, jak jsme již dříve avizovali.


Když v seriálu The Flash v epizodě Welcome to Earth-2 Barry Allen cestoval na Zemi 2, mohli jsme v jednom rychlém záblesku rovněž vidět prsten Legie Superhrdinů, což nás navádí k myšlence, že určitě bude mít v budoucnu prsten význam. Objeví se Legie v nějakém budoucím crossoveru? Samotný záblesk momentu s prstenem si můžete prohlédnout třeba zde.

(Čeká nás už brzy v Supergirl týmovka? Foto: CBS)

Supermanova loď

Když byl Clark Kent vyslán na Zem z Kryptonu, ztroskotal blízko farmy Kentů, kteří se o něj okamžitě začali starat. V nejaktuálnějším filmu o Supermanovi, Muži z oceli, má Clark schovanou svou loď na farmě, tady v seriálu ji ukryl na poměrně bezpečnější místo do pevnosti Osamění, kde sice už nemá žádné využití, ale spíše zde doplňuje všechny ostatní Supermanovy věci, které mu jakýmkoliv způsobem připomínají domovskou planetu Krypton.

Kelex

Znovu jsme také měli možnost vidět robota Kelexe, který se nyní má o pevnost Osamění starat. Je to replika původního Kelexe, který sloužil na Kryptonu Jor-Elovi. Kelexe jsme také měli možnost vidět již v epizodě For The Girl Who Has Everything, kde se sice všechno Kaře zdálo, ale vycházelo z jejích reálných vzpomínek na Krypton.

Líbí se vám narážky na Supermana a postupné prohlubování vesmíru DC? A co vůbec říkáte na epizodu Solitude?

Diskuze /4

Denko069

Oprava, Clark už v Man of Steel svoju loď nemá :)

#2 Evro #4 nowas
6.3.2016 | 21:45:35
7.3.2016 | 19:02:02
Uchvatitel

Prvně bych řád řekl že to nepíší abych do Vás rýpal, ale přesně kvůli takovým odkazů na filmy si pak většina lidí myslí že spolu souvisí a hádají se poté. Jinak doufám že žádní nový hrdinové nepřijdou, jelikož mě to pěkně štve i u Arrowa zlatý časy když byl ještě sám.

9.3.2016 | 21:59:07
nowas

#1 Denko069: má ji schovanou na farmě.. a potom ji nemá.. tady se ale naráží na to kdo ji má kde schovanou když ji má.. když ji totiž nemá, nemůže ji mít schovanou, že? :-D

12.3.2016 | 21:20:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny