Supergirl David Harewood: Hrát Cyborg Supermana je hrozně nudné

David Harewood: Hrát Cyborg Supermana je hrozně nudné

David Harewood: Hrát Cyborg Supermana je hrozně nudné

Herectví je jako každá jiná práce a někdy vás hraní dané postavy baví a někdy zase nebaví. Je tomu i tak u herce Davida Harewooda, který většinu času ztvárňuje J'onna J'onzze, ale určitou část stopáže v seriálu stráví i jako Cyborg Superman, což ho vůbec nebaví. Proč tomu tak je?


13 1
27.8.2017

Herec David Harewood hraje v seriálu Supergirl hned několik rolí. Můžeme si ho pamatovat jako Hanka Henshawa, ze kterého se později stal Cyborg Superman, ale hlavně ho známe jako J'onna J'onzze. Harewooda hraní J'onna baví, ale když dojde řeč na Cyborg Supermana, David dává stranou všechny pozitiva a do své druhé postavy, kterou hraje, si občas i takto kopne:

Cyborg Supermana hraji nerad. Ta postava nemá v seriálu žádnou historii, tvůrci jí nedali žádné zázemí. Prostě jsem přišel na plac, dali mi tu lacině vypadající masku a řekli: dobře, teď jsi Cyborg Superman. Ale to bylo všechno, nikdy jsme se nedozvěděli, jak se Hank stal Cyborgem, proč jím je, jaké jsou jeho schopnosti a hlavně proč mu říkají právě Cyborg Superman. Když jsem se dozvěděl, že ho budu hrát, byl jsem původně nadšený, ale rychle jsem vystřízlivěl. Když jdu do kostymérny a vidím tam oblek Cyborg Supermana, přestávám se těšit, protože vím, že mě čeká fakt nudný den.


Jen málokdy bývá zvykem, že si herec pustí pusu na špacír, když se zrovna bude natáčet nová sezóna. Většinou herci vynášejí seriál do nebes a až jednou skončí, začnou se k němu vracet a rozpovídají se o těch negativních věcech. To ale není případ Davida Harewooda, který rozhodně natáčení Supergirl miluje, ale hraní Cyborg Supermana ho příliš nebaví.

Souhlasíte s Harewoodem, že odhalení původu Cyborg Supermana nedostalo v seriálu žádný prostor?

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Lex Luthor

Cyborg Supermana beru jako nástroj na zabíjení, který plní instrukce a pracuje pro Cadmus.

27.8.2017 | 18:55:39
nowas

Strašnej shiet oproti komiksu :-(

27.8.2017 | 22:44:10
realm

Jonna hraje fakt skvělě, to je jedna z mých oblíbených postav. Cyborg mi tam taky nějak nesedí, není to moc zajímavá postava takový zabiják, co plní rozkazy, seriál by se bez něj obešel.

2.9.2017 | 13:58:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny