Supergirl Dean Cain se chce vrátit do role Supermana z roku 1993

Dean Cain se chce vrátit do role Supermana z roku 1993

Dean Cain se chce vrátit do role Supermana z roku 1993

Už nějaký ten pátek jsou ve filmovém průmyslu oblíbené všelijaké remaky, rebooty a restarty. Něco podobného v posledních měsících potkalo i seriály, zničehonic se na televizní obrazovky vracejí ty dávno zrušené. Nyní se o slovo hlásí Dean Cain a rád by dokončil nedokončený seriál Lois & Clark.


11 2
13.7.2017

Dean Cain hraje v seriálu Supergirl nevlastního otce Kary Jeremiaha Danverse. Není to ale jeho první komiksová role. Již několikrát jsme psali o tom, že Cain hrál samotného Supermana v seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman z roku 1993. Seriál byl tehdy zrušen po čtvrté sezóně a Dean by nyní chtěl pokračování:

Víte, seriál byl ukončen po čtvrté řadě. A to docela divným způsobem, protože jsme všichni čekali, že budeme další rok natáčet pátou řadu. Teri Hatcher náhle otěhotněla, nemohla pracovat na další řadě, a tak byl seriál zničehonic zrušen. Příběh zůstal otevřený, takže bych rád někdy pátou řadu dotočil. Nebo alespoň její část. Pořád doufám, že jednoho dne budeme mít příležitost příběh Clarka a Lois dokončit.


(Takto Dean Cain vypadá po letech v seriálu Supergirl. Foto: CW)

Dean Cain sice hraje v Supergirl, ve které si letos zahrála i Teri Hatcher, která ztvárnila zlou královnu Daxamu Rheu, oba dva herci se ale na natáčení nepotkali. Příběh se soustředil na zcela jinou zápletku, a tak Cain neměl příležitost se ani v jedné scéně potkat se starou známou Hatcher. Dean Cain by byl velice vděčný, kdyby dostal příležitost si ještě jednou v seriálu o Supermanovi zahrát. Vždyť se na televizní obrazovky po letech vrátily například seriály Will & Grace či Twin Peaks. Tak proč by to samé nemohlo potkat Lois & Clark: The New Adventures of Superman? Dean hovořil, co by od nového seriálu čekal:

Možná by nám stačilo jen šest deset epizod, ale bral bych i dvouhodinový TV film. Navíc by to bylo velice zajímavé vrátit se k postavám po dvaceti letech a prozkoumat, co vše se v jejich životech změnilo. Mají děti, nemají děti? Já bych byl rozhodně pro. Dokonce jsem mluvil s Teri a ona by se do role Lois také ráda vrátila.

Celou zprávu berte se značnou rezervou. Dean Cain sice hovořil naprosto vážně, rád by si Clarka Kenta ještě jednou zahrál, ale je prakticky nulová šance, že by se tento jeho sen stal skutečností. Seriálového Supermana aktuálně máme. Toho hraje Tyler Hoechlin. Na stříbrném plátně se momentálně prohání Henry Cavill. Třetí Superman by některé fanoušky ještě více zmátl.

Diskuze /9

Lex Luthor

Pokud by se to uskutečnilo byl bych rád kdyby nenosil červené spoďáry

13.7.2017 | 17:15:22
Billy the Kid

na to jsem se kdysi díval a nebylo to zlé a na fotce je matka clarka ze smallville, A superman a zaroveň otec kary, je krásné sledovat herce kteří si střihly podobné role :)

#3 IngloriousBastard
13.7.2017 | 18:34:48
IngloriousBastard

matku clarka kenta v seriali Smallville hrala iná herečka#2 Billy the Kid:

#4 pindajara
13.7.2017 | 19:15:12
pindajara

#3 IngloriousBastard: to sice ano, ale to byla adoptivní matka, ale na fotce je herečka, která hrála biologickou matku clarka

13.7.2017 | 19:35:55
Kafka Tamura

Samozrejme ze by si to tato vyhasla „hvezda“, o kterou nikdo nestoji a stojí za velké kulové, přála… Ať se vrátí do reality, vtipálek.

#9 tom99
13.7.2017 | 20:18:58
Lex Luthor

Myslím, že jsem to taky kdysi sledoval, nevrátili se tam v jedné řadě Kryptonané a neodvedli si na chvíli SUpermana k sobě na lod do vesmíru, pak, ale Zod zaútočil na Zemi a Supermanův lid se vrátil aby s ním bojoval?

#8 Billy the Kid
13.7.2017 | 20:24:23
Golradir

Raději bych viděl malé pokračování Smallville než Lois and Clark

#8 Billy the Kid
13.7.2017 | 21:39:32
Billy the Kid

#7 Golradir: asi tak, lital jen v poslední epizodě, škoda, a myslím biologickou matku clarka

#6 Lex Luthor: to byl film, tady to bylo jine u smallville- byla jedna epka kdy adoptyvni rodiče nebyli doma, a matka clarka, strejda (zor-el) a kara navštívili planetu kde bude a u koho a kdo ho vychová- kara vyfotila jeho matku a dala to za další fotku v rámečku- kara si na to vzpoměla až u clarka a pak mu to ukazala :)

13.7.2017 | 22:01:18
tom99

#5 Kafka Tamura: Lépe jsi to nemohl vystihnout. Samozřejmě ale něco takového nemůžu napsat do článku :-)

webmaster
15.7.2017 | 12:27:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny