Supergirl Emily Bett Rickards by ráda zavítala do seriálu Supergirl

Emily Bett Rickards by ráda zavítala do seriálu Supergirl

Emily Bett Rickards by ráda zavítala do seriálu Supergirl

Seriál Supergirl se musí většinu času spolehnout na své vlastní postavy, protože crossoverů si u tohoto seriálu příliš neužijeme. Nyní Emily Bett Rickards, hvězda seriálu Arrow, projevila zájem o účast v seriálu o dívce z oceli. Přáli byste si Felicity Smoak v naší show?

12 17
3.6.2018

Emily Bett Rickards hraje již šestou sezónu v seriálu Arrow a jinak tomu nebude ani v řadě sedmé, která je již nějaký čas potvrzena. Felicity Smoak si prošla od první série velikým vývojem, fanoušci ji nejdříve začali milovat, posléze nenávidět a nyní se plusové body opět dostaly (alespoň trochu) na její stranu. Emily Bett Rickards si zahrála i v ostatních komiksových show od stanice CW, tedy ve Flashovi a v Legends of Tomorrow.

(Felicity Smoak by mohla skvěle doplňovat Winna Schotta. Foto: CW)


I když je seriál Supergirl především o silných ženských osobnostech, Emily Bett Rickards se tam kupodivu ještě neobjevila, což může působit poněkud zvláštně. Supergirl se bohužel odehrává na Zemi-38, zatímco zbylé seriály jsou situovány na Zemi-1. Cisco Ramon ze seriálu Flash sice vynalezl zařízení, které mu umožňuje cestovat mezi vesmíry, ale buďme upřímní – toto zařízení se příliš nevyužívá a známé postavy Zemi Supergirl příliš nenavštěvují.

Seriál Supergirl je sice součástí Arrow vesmíru a dívka z oceli se objevuje ve velkých crossoverech, ale u ostatních zmíněných komiksových seriálů můžeme menší crossovery vidět daleko častěji. Například Diggle sem tam zavítá do seriálu Flash, Eobard Thawne, záporák z Flashe, zase do seriálu Legends of Tomorrow. Bohužel do seriálu Supergirl ani čas od času nikdo nezavítá, což je poměrně škoda. Snad se situace změní a Felicity Smoak by mohla být prvním návštěvníkem.

Uvítali byste Felicity Smoak v seriálu? Či jakéhokoliv jiného hrdinu z Arrow vesmíru?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /17

Warriorn

Upřímně po crossoveru s touto postavou nijak neprahnu, protože mě smyšlené geekovské rozhovory nijak neberou. Navíc mě nenapadá žádný důvod, co by tam měla dělat. Btw, za předpokladu, že ji neberete jako první návštěvnici a nebo postavu z Arrowa, tak prvním návštěvníkem Supergirl byl už Barry.

3.6.2018 | 19:17:24
FValek

Supergirl je sice někdy až nepříjemně feministická, ale Felicity by tam mohla ukázat víc, než dosud, ale pokud si tam sedne k počítači a bude hrát hrdinku, tak to bude pěkná nuda. Mohla by konečně mít taky akční scénu… Jinak celkově je to cestování mezi vesmíry dost kýčovité, Flashovi se to nabídlo omylem, pak se tam dostal Cisco jednou při té rvačce a potkal Eve v CatCo, to bylo prakticky taky omylem… tak se nabízí, aby nějaký budoucí crossover byl u Supergirl, ale to bych byl příliš optimistický, kdybych věřil, že bude ještě pátá série. U Arrowa a Legend je hodně nepravděpodobné, že by se jakkoliv dostali na Zemi-38. Jestli zase bude nějaký únos, náhodný přenos, náhodný portál nebo cokoliv, tak to bude přesně ta kýčovitost, o které mluvím… a na druhou stranu si úplně představuju, jak tam Winn A Felicity sedí celý díl u počítačů a něco „zachraňují“ a ježí se mi z toho chlupy…

3.6.2018 | 19:19:11
Lex Luthor

Proboha jen to ne. Promiňte, ale já patřím k těm fanouškům, kteří nemají Felicity rádi. Podle mě se v seriálu Arrow chová, jako kráva a Olivera citově vydírá.

3.6.2018 | 19:51:19
Jiri007

Doufám že ne, nemám Felicity v oblibě a tady bych ji nechtěl vůbec.

redaktor
3.6.2018 | 19:57:04
Fifipek

Tak právě to bylo potvrzeno…bude hrát ve čtvrté řadě v epizodě s názvem Super Annoying :D

3.6.2018 | 21:45:38
czjohns

Dle mého názoru je Iris horší, takže klidně :D

#8 Argenium #9 HellTsuku #17 KaraSnowAllen
3.6.2018 | 23:41:22
realm

Uvítal bych spíše zase epizodu ve které by byl Flash.

4.6.2018 | 7:32:36
Argenium

#6 czjohns: Iris horší? tak určitě

4.6.2018 | 9:08:00
HellTsuku

#6 czjohns: On moc velký rozdíl to není, je jen škoda, že Iris v seriálu není spíše jako komiksová a to nejen jako pěkná zrzka

4.6.2018 | 10:21:55
SmetyCZ

Když slíbí, že si jí tam nechaj na furt, tak spánombohom a pro mě už jenom kávičku.

4.6.2018 | 10:53:42
arthurcz

Jako na návštěvu na jeden díl proč ne, ikdyž to zas bude nějaké to #feminism. Ale ať se pak kouká pěkně zase vrátit domů…

#15 Nikitera
4.6.2018 | 14:23:45
Lucy263

Já bych byla ráda kdyby se v jednom díle objevila Felicity, Cisco a Winn. :-)

#15 Nikitera
4.6.2018 | 15:44:41
letoskar

Ne hlavně tuhle ne ať si ničí svůj seriál tuhle prostě ne !!!

4.6.2018 | 16:08:06
God of war

Největší kráva co se začala cpát do všech seriálu DC ono ji to nestačí že musí kazit seriál arrow ona nám musí znechutit i ostatní seriály. Dejte ji radši do Walking dead.

5.6.2018 | 11:36:31
Nikitera

#11 arthurcz: Chtěla jsem napsat úplně to samé!
#12 Lucy263: Radši jenom Cisco a Winn, byli by z nich nej kámoši. :D Felicity vždycky dělá, jako kdyby byla absolutně nejlepší hacker na světě, ale přiznejte se, kdo jí to věří…? :P

5.6.2018 | 23:06:24
moiki

Myslím že Felicity by se neměla míchat do událostí z jiných Zemí pokud to není přímo týmový crosscrover, jediné řešení by bylo pokud by se objevilo její dvojče ze Země 38 jinak si myslim že by ji tam cpát neměli. V Arrow seriálu toho je hodně a navíc teď toho bude mít ještě víc po Oliverově zatčení.

7.6.2018 | 21:56:23
KaraSnowAllen

#6 czjohns: To je, Fel je občas kosočtverec, ale Iris jí během čtyř sezon dokázal překonat.

Pro mě za mě, proč ne, třeba to bude její dvojče z té Země, nemusí to být nutně ta Felicity z E1.

10.6.2018 | 11:49:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E01: Event Horizon

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @cremo

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny