Supergirl Finále druhé řady představí záporáka třetí sezóny

Finále druhé řady představí záporáka třetí sezóny

Finále druhé řady představí záporáka třetí sezóny

Každá řada musí mít svého hlavního padoucha. Jinak tomu ani nebude ve třetí řadě Supergirl. Tentokrát na představení ústředního zloducha nebudeme muset čekat celé léto, protože se s ním již setkáme ve finále druhé sezóny. Kdo by to ovšem mohl být? Tipů je hned několik.


18 0
8.5.2017

Nyní je to potvrzené. Na konci finálového dílu druhé řady s názvem Nevertheless She Persisted se dočkáme krátkého camea, kdy nám bude představen záporák další řady. Minulá sezóna skončila obřím cliffhangerem, kdy na Zem dorazil záchranný modul, ve kterém byl Mon-El. Bohužel jeho identita nám byla odhalena až v sezóně druhé a my jsme si tak celé léto lámali s hlavou, kdo v lodi byl.

Nyní se nemusíme bát něčeho podobného. Dostaneme jasný obraz a představu, kdo bude ústředním padouchem třetí řady. Aktuálně máme v seriálu poměrně dost potenciálních kandidátů, kdo by se o tuto roli mohli ucházet. Kdo by to tedy mohl být? Nesmíme zapomínat, že projekt Cadmus je stále aktivní a Lillian Luthor je na svobodě. Společně s ní je i Cyborg Superman (Hank Henshaw) i Jeremiah Danvers. Všichni tři jmenovaní by mohli být hlavními záporáky příští řady.


Na koho nesmíme zapomenout, je rozhodně Lena Luthor, kterou určitě budeme příští rok vídat. Její cesta na stranu zla je v podstatě nevyhnutelná. A v neposlední řadě tu také máme generála Zoda, kterého si zahraje Mark Gibbon a o kterém víme, že se ve finále druhé řady objeví. Možná ale nakonec bude vše jinak a bude nám představena zcela nová a neznámá postava.

Některé zdroje uvádějí, že generál Zod se objeví v seriálu pouze ve finále druhé řady a nadále s ním počítat nemáme. Je možné, že se s ním setkáme v nějaké flashbackové scéně. Uniklé fotky z natáčení také odhalily, jak bude Gibbon v kostýmu generála vypadat. Kandidátů na padoucha hlavní řady je tedy opravdu dost. Uvidíme, jak nám nakonec ve finále tvůrci zamotají hlavu.

Kdo podle vás bude záporákem další řady? A koho byste si přáli, aby jím byl?

Diskuze /9

Lex Luthor

Já doufám, že Lena zůstane hodná záporákem pro další sérii by mohl být generál Zod

8.5.2017 | 17:35:39
nowas

záporák pro další řadu bude Kara z budoucnosti.. v kovovém obleku.. jako Power Girl :-D bude nosit brýle a nikdo nepozná kdo to je :-D

#3 Lex Luthor #9 ShadowKittyGirl
8.5.2017 | 20:49:25
Lex Luthor

#2 nowas: Doufám, že budou kreativnější to by jen kopírovali Flashe, ale spíš než Power Girl by temná Kara mohla být Dark Girl

8.5.2017 | 21:36:00
scottt1

Zod by to nemusel byt.

8.5.2017 | 22:03:08
czjohns

Lena by měla zůstat takový neutrál, záporáka (záporačku) z ní nechci :D

8.5.2017 | 23:08:07
antty

Zod je na tenhle seriál moc velký sousto ne? Spíš to bude někdo jiný a Zod bude mít je epizodickou úlohu. Neví se, jestli to bude Zod opravdu fyzicky, nebo jen přízrak ovládající hostitele? Tak to bylo i ve Smallville, než se objevil mladý Zod (klon).

9.5.2017 | 13:48:10
tominotomino

Lenu jsem si oblíbil a nechci, aby z ní byl záporák. Ačkoliv tuším, že k tomu někdy dojde, tak doufám, že to bude až za několik řad, nějak podobně, jako tomu bylo ve Smallville, kde byl Lex hlavním záporákem řady až v pozdější sérii, v prvních řadách byl ještě takový neutrálnější a přátelil se s Clarkem.

#9 ShadowKittyGirl
webmaster
9.5.2017 | 14:59:44
Stardos

Tak mě napadlo. Hodně momentálně roste oblíbenost Starfire, takže že by ji přivedli a jako záporačku její sestru? Jako sice má být v Titánech, ale představit by ji mohli už v Supergirl

9.5.2017 | 19:43:15
ShadowKittyGirl

#2 nowas: :-) To zní jako funny představa :-)

#7 tominotomino: Ono jde i o vývoj postavy jako takové, záporákem prostě většinou nestanete přes noc, ve Smallville to bylo udělané právě úplně perfektně, i když v komixovém universu kdo ví no… :-/

9.5.2017 | 21:11:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny