Supergirl Informace o druhé sezóně

Informace o druhé sezóně

Informace o druhé sezóně

Ještě neskončila ani první sezóna a už prosakují první zprávy o druhé sezóně. Na co se můžeme těšit? Prý uvidíme Superboye a herečku Lyndu Carterovou, bývalou Wonder Woman.


14 0
10.4.2016

Lynda Carterová ztvárnila Wonder Woman ve stejně nazvaném seriálu z roku 1975. Greg Berlanti, tvůrce seriálu, velice o Lyndu stojí a dokonce už pro ní má vymyšlenou roli. Má to ale jeden háček. Lynda nestihla natáčení první řady Supergirl a objeví se až ve druhé sezóně. Pokud se těšíte, že by si Lynda zopakovala roli Wonder Woman, budete zklamaní.

Berlanti totiž prozradil, že Lynda by ztvárnila prezidentku Spojených Států na Zemi-3. Obliba v obsazování herců, kteří se objevili již ve starších komiksových seriálech/filmech, je stále větší a větší. Berlanti dále prozradil, že kostru pro druhou sezónu už má dávno vymyšlenou, a máme se na co těšit. To, o čem by mohla druhá řada pojednávat, budeme moci už usuzovat z posledních minut finálové epizody Better Angels.


(Lynda Carter v seriálu Wonder Woman. Foto: ABC)

V epizodě Manhunter se Alex Denvers a J'onn J'onzz vydali do organizace Cadmus vysvobodit Jeremiaha Denverse, kterého mimochodem hraje Dean Cain (Superman z roku 1993). Cadmus je úzce spojen se Superboyem, kterého bychom se měli dle Kreisberga dočkat taktéž ve druhé sezóně.

O Cadmusu se toho v první sezóně už moc nedozvíme, to si tvůrci nechají až na druhou sezónu a určitě se nebude jednat o zápletku na jednu epizodu. Na chlapce z oceli si tak budeme muset ještě chvilku počkat. Dřívější zprávy hovořily, že se dočkáme Superwoman v podání Lucy Lane, ale zřejmě i na toto si budeme muset počkat až do druhé sezóny.

Tvůrci také přemýšlí o druhém crossoveru ve druhé řadě a vyjádřili se, že bychom mohli poznat Karu Denvers ze Země-1, která pochopitelně není Supergirl. Zároveň tak existuje šance pro Flashe ze Země-3, kterým by ale nebyl Barry Allen. Tvůrci si zatím ovšem pouze pohrávají s touto myšlenkou a zřejmě jí nechají nějaký čas u ledu.

Diskuze /13

Honiik

Proč bychom měli poznat Karu Denvers ze Země 1 když nepochází ze Země jako celkově ? :D to mi nějak nesedí… Že by Slunce na Zemi 1 neovlivňovalo kryptoňany ? :D

#2 Liss93
10.4.2016 | 17:06:04
Liss93

#1 Honiik: Kara může na E1 skrývat své schopnosti, jako tady na začátku. A nebo je ještě dítě. Třeba by Barry s Oliverem mohli této Kaře pomoci s jejím údělem.

#7 Denko069
10.4.2016 | 17:29:10
Billy the Kid

tak mam tu pár přípomínek za 1-crossoveru se nejvíce obavam, jak třeba objasní kde je superman a supergirl ze země 1 :) .2.-Dále mě štve vubec crossouver jako celek že je supergirl a superman ze země 3, vždyť ve smallville nebo i v animacich o lize spravedlivych jsou všichni spolu bez ohledu na země 1.2.3 .za 3-v the flash se objevil jiný toyman- takže jestli tvurci zvažují crossover tak už nesmí mít určíte chyby. za4.Stephen Ammel(arrow) by se rád objevil v supergirl tak jsem jen zvědav jak se tam dostane. A na závěr doufám že už žadný crossover mezi supergirl, flashem a arrowem nebude jde jen o to že je supergirl na jiné TV stanici.

10.4.2016 | 19:39:05
Billy the Kid

A ještě jak mužeme poznat karu denvers ze země 1 kdyby to nebyla supergirl- jak by se na zemi dostala? když je z kryptonu, a realně na zemi existuje jen sestra alex a rodiče denversovi

#5 tom99
10.4.2016 | 19:41:48
tom99

#4 Billy the Kid: Na Zemi-1 může být klidně Kara Denvers i Clark Kent a oba (z jakéhokoliv důvodu) můžou skrývat své schopnosti.

webmaster
10.4.2016 | 19:43:08
Toso11

privital by som zmenu v case a priame spojenie E1 a E3

10.4.2016 | 20:25:10
Denko069

#2 Liss93: Toto si myslím o Kal-Elovi, že je ešte teenager/dieťa :D

11.4.2016 | 13:38:38
TheJohnny

je mozne ze stvarni power woman na zemi 1 :) a dalej Superman a Supergirl mozu byt na zemi 1 aj bez schopnosti mohli sa na nej aj narodit kedze je nekonecne vela moznosti v multiverse… mimochodom vo Flashovi bol Trickster a nie toyman :)

11.4.2016 | 14:32:39
Es

Já zase chápu ty různé světy – Earth 1,2,3… jako paralelní vesmíry, tzn. že na Earth 1 Kara ani nemusela dorazit, na Earth 3 zase dorazila jako dítko, anebo ani nemusí být supergirl, ale úplně jinou hrdinkou, popř. skrývat své schopnosti, na Earth 4 může být záporačka a spolupracovat s Astrou :-). Ale je dost možné, že tomu špatně rozumím, přece jen jsem ty světy nějak neřešila :-).

#10 Billy the Kid #12 LMDizajn
11.4.2016 | 19:07:57
Billy the Kid

#9 Es: asi tak v tomto serialu mě opravdu nezajima země 3, to ať si flash vyřeší ve svém serialu- ale jsem i jeho fanoušek :)

11.4.2016 | 20:23:51
OnoExpres

Takže Superman stále nič ale jeho klona už v serialu uvidíme… supééér. :)

11.4.2016 | 20:41:29
LMDizajn

#9 Es: ano tak nejako…

nevidim realne aby Melissa hrala Power Girl na E1, pretože by to časovo nestihala. Ak by ju tam dali len na 1 epizodu, zase by to bola hlupost, prečo taka silna superhrdinka by im nepomahala častejšie a nebolo by o nej počut? Uvidime. Skor ma napada, že bude Barry cestovat v čase do buducnosti a tam sa stretne s Power Girl. To by bolo ake super!

13.4.2016 | 21:52:12
alien vs predator

Clark Kent je mrtvý umřel v Batman vs Superman tak co dělá v tomhle seriálu ?

16.4.2016 | 19:15:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny