Supergirl Muzikálová epizoda bude mít i vlastní píseň a zazní v crossoveru

Muzikálová epizoda bude mít i vlastní píseň a zazní v crossoveru

Muzikálová epizoda bude mít i vlastní píseň a zazní v crossoveru

V muzikálové epizodě kromě tanečního vystoupení máme očekávat, že nám herci i zazpívají. Nebudou ovšem zpívat všem dobře známé písničky a mělo by se jednat o originální píseň, která bude složena speciálně pro seriál. Písně bychom se měli dočkat někdy během plánovaného crossoveru.


19 4
19.9.2016

O tom, že nás čeká muzikálová epizoda, kde hlavní představitelé seriálu budou zpívat a dokonce i tančit, už nějakou dobu víme. O kvalitách Melissy Benoist a Granta Gustina nikdo určitě nepochybuje, proto se nyní objevila myšlenka, že by hvězdy seriálů nemusely zpívat všem známou píseň, ale zazpívaly by si rovnou svou vlastní speciálně složenou pro seriál.

Greg Berlanti by si přál pro seriál svou orginální píseň:


Už nyní mám v hlavě pár nápadů, tónů a styl, kterým bychom se chtěli ubírat. Rád bych, aby se nám padařilo složit vlastní píseň. A myslím, že to nakonec dobře dopadne. Zatím jsme žádného skladatele neoslovili a na stole nám neleží žádná smlouva, ale mám představu, s jakými skladateli bych chtěl spolupracovat.

(Jedna z povedených scén během návštěvy Země 2. Foto: CW)

Zatím se šíří zvěsti, že o píseň by se mohl postarat Lin-Manuel Miranda. A kdy taneční a hudební epizodu uvidíme? Dočkáme se jí nejspíše během crossoveru se seriály Arrow, Flash a Legends of Tomorrow, takže prakticky můžeme chvilku odlehčení čekat v kterémkoliv seriálu. Zatím nebylo potvrzeno, kdo by měl zpívat a kdo tančit, nějak nepřímo se ovšem počítá s již zmíněnou Melissou Benoist a Grantem Gustinem.

Greg Berlanti vzpomínal na posledních pár epizod, kde se zpívalo:

Když se nám podaří uspořádat i taneční sekvenci, bude to úžasné. Poslouchat Joea, jak zpívá ve druhé sezóně, jak se Grant snaží o zpěv během karaoke v první řadě a dokonce vidět i Danielle, jak se o to pokouší, bylo fajn. Těším se na to, až všichni herci spojí síly v crossoveru.

Lynda Carter si ve druhé řadě zahraje prezidentku USA. Původně si jí měla zahrát již v první řadě, nakonec ale pro ní nenašli tvůrci místo. První fotku z placu jsme již viděli, nyní bylo odhaleno, že se prezidentka bude v seriálu zabývat imigrační krizí, která nyní hýbe světem. Zřejmě se o toto téma pouze tvůrci lehce dotknou, nějakou spletitou myšlenku s naducaným dějem očekávat rozhodně nemáme.

Diskuze /4

fandapcd

Už se těším, až to budem překládat… :D :D :D

#2 komja
webmaster
19.9.2016 | 21:50:55
komja

#1 fandapcd: už se těším až bude díl potom :D místo, aby tam dali pořádnej souboj tak je tam nechaj zpívat -_-

#4 fandapcd
19.9.2016 | 22:48:21
Chomy/Ema

Jo to je bezva a natočí někdo tenhle díl až bude a dá ho na uloz.to s českýma titulkama já bych si to stáhla a dala bych klidně laik.Prosím jestli někdo bude zase dávat na uloz.to videa protože já nemám čas se na to někde podívat!!!!!!!!!!! :/ Jinak se těším........­............ :D a zpívat a tančit??? já neumím ani jedno hlas mám jako hroch když zívá a tančit umím jenom polku… :/

20.9.2016 | 15:04:06
fandapcd

#2 komja: Oprava. :D Byla jsem vyšachována, takže je mi překlad u řitě. Ale na epku jako takovou jsem zvědavá. :D

webmaster
20.9.2016 | 19:09:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny