Supergirl Po velkém crossoveru je šance, že se dočkáme Powergirl

Po velkém crossoveru je šance, že se dočkáme Powergirl

Po velkém crossoveru je šance, že se dočkáme Powergirl

V seriálu Flash jsme poznali dvojníky hlavních postav. Je alespoň nějaká šance, že někdy poznáme i dvojnici Supergirl? U Kary je zajímavé, že v komiksech její alternativní verze není Supergirl, ale superhrdinka známá pod přezdívkou Powergirl.


20 0
11.12.2016

Velký crossover, který proběhl v seriálech Supergirl, Flash, Arrow a Legends of Tomorrow byl kritiky a diváky přijat vesměs kladně a nyní se hned začalo hovořit o dalších možnostech, které nás mohou čekat v budoucnu. A právě po takovéto velké události těch možností může být hned několik.

První důležitá informace je ta, že v příštím crossoveru by už měla být Supergirl s ostatními seriály více propojena. Dosavadní crossoverová epizoda Medusa stála tak trochu mimo. Nyní, když už všichni hrdinové vědí, kdo je Kara Danvers, bude mnohem snadnější zakomponovat Supergirl do širšího dění celého universa. A i cestování mezi jednotlivými dimenzemi by mělo být snadnější.


(Powergirl. Foto: DC Comics)

S tím se také otvírá možnost, zda někdy uvidíme Powergirl. Ta se poprvé na stránkách komiksů objevila v roce 1976 v komiksu All Star Comics. Powergirl je přezdívka, kterou používá Kara Danvers, která je stále sestřenicí Supermana, ale pochází z alternativního vesmíru. Naše Kara, kterou známe ze seriálu, pochází ze Země-38. Nyní je ale šance, že poznáme Karu z nějaké jiné dimenze, kde je superhrdinkou Powergirl.

K celé spekulaci se vyjádřil i výkonný producent seriálu Andrew Kreisberg:

Oficiálně jsme o tom nehovořili, ale po těchto třech crossoverových epizodách v podstatě neexistují žádné limity. DC má téměř nekonečné bohatství ve formě skvělých postav a příběhů, které jsme zatím neprozkoumali.

Už ve druhé řadě seriálu Flash jsme poznali dvojníky Barryho, Cisca, Ronnieho, Caitlin a dalších postav. Dvojníci samozřejmě nemohou originální postavy z hlavních seriálů zastínit, ale vždy se jedná o příjemné zpestření seriálu. U Powergirl by tomu asi nebylo jinak. Pokud existuje seriál Supergirl, nebylo by asi na místě, kdyby Powergirl zastínila Karu ze Země-38. Kdo ale říká, že by se nemohla objevit alespoň v jedné epizodě? Co na tento nápad říkáte?

Diskuze /7

HellTsuku

A bude mít taky tak velký jako v komiksech a věčně uhánět Supermana?

11.12.2016 | 18:12:22
Lex Luthor

Zajímavé, doufám, že v dalším roce se znovu ukáže superman minimálně v jedné epizodě. Doufal jsem, že ho dají i do závěru roku, ale bohužel. V úvodních dvou epizodách byl skvělý, lepší než filmový, více optimistický a vtipnější.

#3 JoeySid #4 Time Remnant
11.12.2016 | 18:27:45
JoeySid

#2 Lex Luthor: Lepsi nez filmovy bohuzel nebyl, zkratka ten typek bohuzel neni kdovijaky herec… Postava mi tam prijde zbytecna, navic si tim pletou divakum postavu s filmy.

11.12.2016 | 22:55:29
Time Remnant

#2 Lex Luthor: Věc každýho

redaktor
12.12.2016 | 15:51:46
Miss_Electra

:o To by bolo super :D Naviac, Powergirl vyzerá… odviazanejšie ako Kara. :)

#6 tom99
12.12.2016 | 20:15:01
tom99

#5 Miss_Electra: Pokud odkazuješ na velikost poprsí, tak tam se toho moc u Benoist udělat nedá :-)

#7 Miss_Electra
webmaster
12.12.2016 | 23:14:16
Miss_Electra

#6 tom99: Nie, poukazujem na kostým Powergirl.

13.12.2016 | 14:40:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny