Supergirl Pokusí se CW udělat ze Supergirl seriál o Supermanovi?

Pokusí se CW udělat ze Supergirl seriál o Supermanovi?

Pokusí se CW udělat ze Supergirl seriál o Supermanovi?

V posledních týdnech v seriálu Supergirl na sebe strhavá pozornost především Superman. Nikdo v podstatě nehovoří o Kaře, Jimmym či jiných postavách. Všechny zajímá pouze muž z oceli. Změní se s jeho příchodem i celý koncept seriálu?


10 2
28.8.2016

Druhá řada sice přinesla pár novinek o rozůstajícím se obsazení, dokonce bylo i odhaleno, kdo přiletěl na konci minulé série v epizodě Better Angels na Zem. I když se jednalo o důležité odhalení, všechny tyto zprávy byly zastíněny příchodem Supermana do seriálu. V podstatě od té doby se nemluví o ničem jiném.

Fanoušci seriálu se tak právoplatně obávají, zda slavnější postavě nedají tvůrci víc prostoru a ze seriálu s názvem Supergirl se vlastně stane seriál Superman. Nahrává tomu i fakt, že spousta kladných postav i padouchů si seriál propůjčil právě ze Supermanovského světa. Tak jak to nakonec bude? Obávají se fanoušci správně?


Trochu světla do této problematiky přivedla výkonná producentka Sarah Schechter:

V minulé sezóně jsme nechtěli mít Supermana, chtěli jsme, aby příběh byl pouze o Kaře. Rozhodně to není tak, že když jsme seriál začali vyvíjet, tak nám studio zakázalo udělat seriál o Supermanovi, tak jsme šáhli po nouzovém řešení a udělali Supergirl. Tak to není. Vždycky jsme chtěli udělat seriál Supergirl, protože její příběh nám přijde neokoukaný a zajímavější.

(Nestane se Superman časem hlavní postavou? Foto: CW)

Bohužel zde nemůžeme posoudit, zda Sarah chce uklidnit fanoušky malou lží či mluví pravdu. O seriálu se Supermanem se v posledních letech příliš nemluvilo, lze tedy Sarah věřit, že po Smallvillu chtěla stanice přijít s něčím novým. Na druhou stranu se v první řadě Superman několikrát mihl a těžko říct, zda ho tvůrci nechtěli (nebo nemohli) skutečně ukázat. Nechali by si ujít takovou příležitost?

Sarah dále povídá o tom, proč jí přijde příběh Supergirl zajímější:

Kara dorazila na Zemi jako třináctiletá holčička. V tu chvíli ztratila rodiče, svou planetu, téměř všechno. Uvědomovala si, že je uprchlíkem a to pro nás dělalo příběh zajímavějším. Clark vyrostl na Zemi. Když opouštěl Krypton, byl pouze malé dítě a prakticky nemá žádné vzpomínky na svou rodinu, planetu. Jeho domovem je Země, u Kary je to složitější. Ta neví, kam pořádně patří. Její rodinou je nyní Clark.

Napište nám do komentářů, jak si myslíte, že seriál bude pokračovat. Bude stále seriál o Supergirl, nebo později spíše o Supermanovi?

Diskuze /7

LMDizajn

Podla mna maju pravdu a Supergirl je ovela zaujimavejsia. Maju nekonečne možnosti a je fajn, mat ženske vzory. Aj nam chlapom sa na to lepšie pozera :D Ale važne, pozrite si animovany film Batman/Superman Apocalypsa a Supergirl totalne ukradla cely film a bol to fantasticky pribeh a myslim že si ju každi kto to videl zamiloval. Uvidime ako sa bude serial uberat, niektore veci si podla mna celkom pokazili, ale stale maju väčšinu dveri otvorenych. PS: mohli by jej zmenit kostym, najma tie čižmy, tie su otrasne!

28.8.2016 | 22:53:19
NoP.NoG.

twle snad nato začnu koukat kvuli němu z Teen Wolf :D

29.8.2016 | 10:01:48
fandapcd

Trochu se obávám, že CW bude chtít trochu tu feministickou stránku stáhnout (bohužel), pořád se toho bojí (njn chlapi ve vedení). Tak doufám, že to neposerou.

#4 HellTsuku
webmaster
29.8.2016 | 18:19:36
HellTsuku

#3 fandapcd: Jen aby se s toho nestalo něco jako Olicity

#5 Time Remnant
29.8.2016 | 19:42:42
Time Remnant

#4 HellTsuku: Víš, že Superman a Supergirl spolu nejsou?

#6 HellTsuku
redaktor
29.8.2016 | 22:20:50
HellTsuku

#5 Time Remnant: Jj leč má to CW a vzhledem k tomu Olsenovi no.....

#7 Time Remnant
29.8.2016 | 23:35:52
Time Remnant

#6 HellTsuku: Řekl bych že spíš kvůli tomu že jsou rodina

redaktor
30.8.2016 | 10:18:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny