Supergirl Potvrzeno: Supergirl zůstane na Zemi 3

Potvrzeno: Supergirl zůstane na Zemi 3

Potvrzeno: Supergirl zůstane na Zemi 3

Supergirl si zítra odbude svou premiéru druhé řady na stanici CW, ale už nyní víme, že žádné sloučení Země 3, kde se hrdinové z National City nachází, se Zemí 1 konat nebude. Bylo to oficiálně potvrzeno Andrewem Kreisbergem.


17 4
10.10.2016

S přesunem seriálu ze stanice CBS na CW se tak trochu počítalo, že Supergirl se letos definitivně přenese ze Země 3 na Zemi 1, kde jsou všichni ostatní hrdinové ze seriálů Arrow, Flash a Legends of Tomorrow. Navíc je v plánu několik crossoverů a pro scenáristy by bylo mnohem snadnější, kdyby se nemuselo cestovat mezi dimenzemi a téměř jakákoliv postava by mohla navštívit postavy z National City a opačně.

Letos se navíc v seriálu Flash vytvořila zcela nová časová linie, která byla vytvořena Barrym Allenem v epizodě Flashpoint. Spekulovalo se, že nějak během této události se sloučí Země 1 se Zemí 3 a od druhé řady Supergirl budeme vídat na Zemi 1 s ostatními hrdiny ze stanice CW. Nyní ale bylo oficiálně potvrzeno, že nic takového čekat nemáme.


(Pokud dojde na rande, bude se muset cestovat mezi dimenzemi. Foto: CBS)

Andrew Kreisberg to potvrdil v krátkém interview:

Ne, k žádnému sloučení nedojde. Když bude chtít Kara vidět nějakou jinou postavu z našeho světa, bude muset cestovat mezi dimenzemi. Naším světem myslím svět, kde je Flash, Green Arrow a Legendy.

Je to poněkud překvapivá zpráva, protože se obecně počítalo, že nakonec ke sloučení obou Zemí dojde. Nicméně to neznamená, že bychom Supergirl vídali v ostatních seriálech o to méně. Ve čtyřhodinovém crossoveru ji určitě můžeme čekat, byla také vidět v nejnovějším traileru na Legends of Tomorrow a navíc nás také čeká další crossoverová epizoda, ve které si Melissa Benoist zazpívá s ostatními herci z jiných seriálů.

Na druhou stranu – nic netrvá věčně a není vyloučeno, že někdy v budoucnu ke sloučení dojde, jen si tvůrci nechávají tuto událost, až bude vhodnější příležitost. Navíc, dle nového traileru k druhé epizodě třetí řady Flashe to vypadá, že cestování mezi dimenzemi bude naprosto běžná věc, takže se opravdu nemusíme bát, že bychom Karu Danvers vídali o to méně.

Diskuze /10

Billy the Kid

už se těšíííííííím :)

10.10.2016 | 17:19:08
Chomy/Ema

No konečně něco zajímavého ke crossoveru :D

10.10.2016 | 21:43:53
Kennymcc

Ja bych v tuto chvili ani nebral zcela doslova to, co momentalne prohlasil Kreisberg. Radeji bych si pockal na to, co se vyvrbi asi predevsim z hratek s casem a realitami v serialu The Flash :)

10.10.2016 | 23:22:34
Kennymcc

Mimochodem je nekde oficialne uvedeno, ze SuperGirl je ze Zeme-3? Jelikoz co vime jiste je, ze Jay Garrick je ze Zeme-3. A v epizode S01E18: Worlds Finest se moc Kara netvarila, ze by kdy slysela o nekom jako Flash :)

#9 Billy the Kid
10.10.2016 | 23:26:34
Lameduck

Jay Garrick řekl, když se ho ptali kde je jeho domov, že oni by to nazývali Země-3, ne že je ze Země-3. Nevěděl totiž, že Barry kromě Země-2 navštívil ještě další Zemi(tu kde je Supergirl). Kdyby to věděl, řekne že by to nazývali Země-4.

#6 Kennymcc
11.10.2016 | 0:16:34
Kennymcc

#5 Lameduck: Ano takto to klidne muzou debilne oduvodnit, to bych si pak pripadal ze to oduvodneni delalo nejaky decko nebo tak neco :D

11.10.2016 | 9:34:19
Alenn

A země 5 nebude? Co třeba ten ze země 6, BobulMentol?

#8 Narcis123
11.10.2016 | 14:43:01
Narcis123

#7 Alenn: BobulMentol ma uplne rozsekal :D :D :D

11.10.2016 | 17:01:14
Billy the Kid

#4 Kennymcc: zoom- garricka unesl, nikde neni napsáno kdy? , kara je na zemi 14 let, takže ho mohl unest i dříve v čase :) , a k trhlinám- cisco ze země dva jí uměl otevřít- už to umí i cisco ze země 1 takže to muže byt stabilní brána i na zemi 3, toť k tomu že supergirl muže klidně zůstat na zemi 3

#10 Kennymcc
11.10.2016 | 19:51:11
Kennymcc

#9 Billy the Kid: To sice mohl, ale Jay Garrick by byl na Zemi-3 velmi dobre znamy jako Flash, jenze o nem nikdo nikdy na E-3 neslysel (klidne tu vymysli zarucenou teorii o tom jak Zoom Jay Garricka ukradl ve chvili, kdyz byl jeste v komatu po zasahu bleskem anebo jiny zaruceny teorie :D ). Takze dokud to nekdo oficialne z tvurcu nepotvrdi z jake Zeme je SuperGirl, tak s E-3 muzem tezko pocitat!!! Jooo ale klidne o tom tady muzete spekulovat a zduvodnovat, jinymi slovy prat si to, jak chcete :) Rozhodne fantazii se meze nekladou :D

11.10.2016 | 22:16:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny