Supergirl Superman konečně obsazen!

Superman konečně obsazen!

Superman konečně obsazen!

Kal-El se objeví ve třinácté epizodě seriálu a my teď konečně víme, kdo si ho zahraje. Zatím se počítá, že se Kal-El objeví pouze v jedné epizodě, ale není vyloučeno, že ho uvidíme i někdy v budoucnu.


13 0
31.1.2016

Třináctá epizoda s názvem For The Girl Who Has Everything bude zvláštní epizodou, kdy se Kaře bude zdát o tom, že Krypton nikdy nebyl zničen a její rodiče jsou stále naživu. Pakliže nebyla planeta nikdy zničena, Kal-El tudíž nebyl nikdy vyslán na Zemi, a proto se s ním potkáme právě na Kryptonu, když mu bylo ještě pouhých třináct let.

(Líbí se vám mladý Superman? Foto: CBS)


Mladého Kal-Ela si zahraje Daniel DiMaggio (Tales of Halloween, Burn Notice). Jelikož Daniel ztvární Kal-Ela pouze ve snu, je zřejmé, že by se měl objevit pouze v jedné epizodě. Produkce ovšem Danielovu roli označila za „vracející se“, takže DiMaggia uvidíme někdy i v budoucnu. S matkou Kary Alurou se v seriálu stále setkáváme přes hologramy, takže je možné, že takto budeme vídat i budoucího Supermana.

V epizodě Strange Visitor From Another Planet jsme také měli poprvé možnost vidět Adama Fostera, odcizeného syna Cat Grantové. Zatím nevíme, na jak dlouho se Adam zdrží v seriálu, mnohem zajímavější ovšem je, kdo jej hraje – Blake Jenner. Blake je totiž manželem Melissy Benoist, představitelky Supergirl. Uvidíme, jak dlouho spolu budou v seriálu randit.

Těšíte se na tuto speciální epizodu, která je založená na slavném komiksu? A chcete, aby se Superman objevil i ve své dospělé verzii?

Diskuze /9

Denko069

Som sa ogabal, v kútiku duše som dúfal, že obsadili dospelého Supermana :C :D Škoda. A určite chcem, aby sa objavil v dospelej verzii.

31.1.2016 | 17:13:36
Golradir

Opakující se role… Takže se později objeví někdo suprčupr mocný natolik aby z dospělého Supermana udělal toho třináctiletého, ten pak přijde za Karou pro pomoc, ale zjistí, že tato kletba je nezvratná a mladej supík bude muset znovu dospět… BANG a tvůrci už nemusí mít starost jak udělat takovýhle seriál bez Supermana. :D Mimochodem jak si seriál stojí? Já viděl jen pilotní díl a pak jsem to zabalil :D

#3 Natsu #4 Kratos93
31.1.2016 | 17:55:58
Natsu

#2 Golradir: Taky by mě to zajímalo :D Nemusím tu herečku, tak jsem nekoukal na pilot..

31.1.2016 | 18:18:28
Kratos93

#2 Golradir: Jako dá se to … není to sice bůhvíjaká kvalita :D ale když snížíš na těch cca 40min své nároky na nižší level tak docela v pohodě … sice po představení postavy J'onn J'onzz jsem se začal víc těšit na jeho akci než na SG ale tak to je vedlejší :D …

31.1.2016 | 18:19:06
Ridley

tiež som si myslela, že uvidíme dospelého supermana :D tajne som dúfala, že by to mohol byť Henry Cavill, ale toho by asi ťažko ukecali na toto :D

#6 skalloo
31.1.2016 | 23:29:54
skalloo

#5 Ridley: totálne nerealne..ale veľmi by to potešilo fanušikov.aspn na par minut…cavill je skvelý superman podľa mňa

1.2.2016 | 15:53:49
Nitram92

Mohli by do role dospělého supermana obsadit Toma Wellinga :)

2.2.2016 | 11:04:14
Zouby52

Zeptam se, nevite nekdo z jakeho animaku je ta uvodni fotka? Mam dojem, ze to je z Young Justice, ale tohle neni Superman, ale Superboy.

3.2.2016 | 0:08:56
Time Remnant

Nevím, jestli je to vůbec možné, ale jinak by tohle byla určitě nejrozumnější volba na dospělého supermana :D Henry Cavill

redaktor
6.3.2016 | 11:27:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny