Supergirl V nové sérii se můžeme těšit na více záporáků Supermana a otce Martiana Manhuntera

V nové sérii se můžeme těšit na více záporáků Supermana a otce Martiana Manhuntera

V nové sérii se můžeme těšit na více záporáků Supermana a otce Martiana Manhuntera

V nové řadě se setkáme s celou řadou nových postav. Jednou z prvních posil bude představitel senátora Nathana Petrelliho z Heroes, tentokrát v záporné roli. Ve třetí sezóně se dále můžeme těšit na otce Martiana Manhuntera, obdivovatelku Supergirl a Psi.


15 0
27.7.2017

Jednou z vůbec nejsilnějších posil seriálu Supergirl je bezesporu Adrian Pasdar známý ze seriálů Heroes či Agents of S.H.I.E.L.D.. Pasdar si zahraje Morgana Edgeho, což je v komiksech nepřítel muže z oceli. Edge je popisován jako charismatický kapitalista a developer, který si půjde tvrdě za svým cílem. Adrian byl viděn i v traileru ke třetí řadě, a to společně s Lenou Luthor.

V další sezóně se také dočkáme nového marťana. I když nám bylo v seriálu několikrát řečeno, že marťani vymřeli, tvůrci neustále porušují svá pravidla, která si na začátku show stanovili. V seriálu si zahraje Carl Lumbly (Alias, Zoo), který ztvární M'yrnn J'onzz, otce J'onna J'onzze. Zatm se neví, zda je M'yrnn skutečně naživu, nebo se s ním setkáme pouze skrze flashbacky. Dle posledních zvěstí je ale pravděpodobnější první varianta.


(Adrian Pasdar si zahraje v dalším komiksovém seriálu. Foto: ABC)

Další posilou třetí řady je Yael Grobglas ze seriálů Jane the Virgin, Reign a Crazy Ex-Girlfriend. Grobglas si zahraje Psi, která dokáže pomocí svých schopností manipulovat myslí ostatních. V komiksech se Psi objevila poprvé v roce 1982 v sérii Daring New Adventures of Supergirl. Jedná se tedy o původního záporáka dívky z oceli.

Poslední známou posilou je mladá herečka Emma Trembla (Elysium, Wayward Pines). Emma ztvární Ruby, mladou obdivovatelku Supergirl, která právě díky obdivům dívky z oceli skončí v nebezpečí. Ze starších novinek připomínáme, že hlavní záporačku Reign bude hrát Odette Annable. Dále byla přeobsazena role Alury Zor-El. Lauru Benanti nahradí Erica Durance.

Co říkáte na castingové novinky? Jste spokojení s novými posilami?

Diskuze /4

Billy the Kid

krása díky

23.7.2017 | 13:14:44
pato3012

naparadu…ale este viac ma tu zaujala mala futuristicka zalezitost mimo postrehov :D znovu sme sa preniesli vdaka clanku z 23.7. pripadne ja dnes z 24.7. do dna 27.7.2017 :) musim si rychlo pozrieť vysledky zapasov nech ked sa vratim nazad do 24-teho aby som si podla :)

http://i64.tinypic.com/98bkm1.jpg

a naspäť k tomu co sa tu pisalo, raz darmo „Glen Talbot“ je „Glen Talbot“,…,jeho tvár asi nikdy nebude vyzerat inak nez chladne :)

#3 tom99 #4 Billy the Kid
24.7.2017 | 11:18:52
tom99

#2 pato3012: Ano, kdybys dával pozor v diskuzi v předchozím článku (ze kterého ses dostal na tento), tak tam píšu jednomu fanouškovi, že kdyby chtěl vědět o vedlejších rolích, které nás čekají ve třetí řadě, víc, ať klikne na tento odkaz (článek). Byl to předpřipravený článek :)

webmaster
27.7.2017 | 21:39:25
Billy the Kid

#2 pato3012: tak jako nathan petreli nevypadal zase tak chladně, takže v AoS to jen dobře hrál :)

28.7.2017 | 7:32:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E06: Midvale

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V dohledné době se zřejmě Lena Luthor nedozví, kdo ve skutečnosti Kara je

V seriálu prakticky už není žádná hlavní postava, která by nevěděla o tom, že Kara je Supergirl. Poslední, kdo o tom ještě neví, je chytrá Lena Luthor. A podle herečky Katie McGrath se nová ředitelka CatCo v dohledné době nedozví o tajné identitě dívky z oceli. Je to dobře?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny