Supergirl Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?


26 1
18.7.2017

Ještě než herec Stephen Amell navštíví se svými seriálovými kolegy Comic-Con v San Diegu, tak se vydal do Nashvillu, kde odpovídal na zvídavé otázky novinářů a fanoušků. Amell prozradil, že jeho postava Green Arrowa byla vždy spojována s Flashem. Jednalo se o dva první velké superhrdiny, které představila stanice CW.

(Komiksová rodina na stanici CW se stále rozrůstá. Foto: CW)


Jenže za těch pár let se počet hrdinů na stanici značně rozrostl. Amell by byl rád, kdyby se nesetkával na televizních obrazovkách jen s Barrym, ale jeho postava by mohla mít více prostoru i s jinou postavou. Například se Supergirl. To je Stephenovo přání. Pakliže se blíže podíváme na starší crossovery, hlavní slovo v nich měl právě Green Arrow s Flashem. Ostatní byli (ať se vám to líbí nebo ne) trošku poskoci.

Od seriálu Supergirl se trochu přesuneme k Legends of Tomorrow. V minulé sezóně nám byla představena Legie zkázy, v jejímž čele vynikal především Eobard Thawne. Pakliže by si Stephen Amell přál s někým odvetu, byl by to právě Reverse-Flash, se kterým se utkal na konci první série seriálu Flash, kdy spolu svedli poměrně zajímavý souboj. Nyní bohužel nevíme, jestli se Eobard vrátí do jakéhokoliv komiksového seriálu, takže těžko říci, zda se odvety někdy dočkáme.

Pakliže postrádáte více novinek o seriálu Supergirl, nemusíte se bát. Již o víkendu se koná Comic-Con v San Diegu, který toho určitě hodně prozradí o chystané třetí řadě.

Diskuze /6

Lex Luthor

Asi se dočkáme verze Olivera Queena ze Země 38

#2 pindajara
18.7.2017 | 20:15:37
pindajara

#1 Lex Luthor: tuhle verzi by mohli dát Justinovi Hartleyovi, přeci jen verze Green Arrowa ze Země 38 nemusí být stejná jako ta na Zemi 1

#4 Lex Luthor #5 ShadowKittyGirl
18.7.2017 | 23:22:18
comiccrazy

V tomhle článku se nějak moc objevuje „pakliže“ zajímavé :D

19.7.2017 | 0:33:37
Lex Luthor

#2 pindajara: taky bych byl radši kdyby tam byl Hartley

19.7.2017 | 9:45:21
ShadowKittyGirl

Myslím, že alespon v crossoveru by si Kara s Oliverem měla říct něco víc než jen nějaký tři věty, potíž ovšem je, že i když je Oliver schopný, na rozdíl od Berryho by Kaře asi neměl jak pomoct, nebo nevím, no… Když už jí vlastně můžou pomáhat ti DEO agenti, tak proč ne i on…

#2 pindajara: Tak toho bych taky ráda viděla :-)

19.7.2017 | 11:56:05
antty

určitě by se dala vymyslet zápletka tak, aby nemusel Oliver Karu nijak mentorovat. Mohl by tam jít třeba hledat něco, co bylo na E1 zničeno, nějaký artefakt z Lian Yu nebo tak něco a byla by to naopak Kara, který by pomáhala jemu. Nebo by naopak ona šla hledat něco sem. Něco by se určitě vymyslet dalo.

20.7.2017 | 15:12:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz1%

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny