Supergirl White Martian se řítí do seriálu!

White Martian se řítí do seriálu!

White Martian se řítí do seriálu!

Už brzy se v seriálu dočkáme White Martiana, nepřítele Martiana Manhuntera. Představitel J'onna J'onzze, David Harewood, promluvil o emotivním natáčení epizody Strange Visitor From Another Planet, kde se White Martian objeví.


11 0
24.1.2016

David Harewood, který v seriálu hraje Hanka Henshawa, ale především posledního žijícího obyvatele Marsu J'onna J'onzze se trochu rozpovídal o natáčení epizody Strange Visitor From Another Planet, kde bude hrát hlavní roli právě on, White Martian a hlavním tématem bude vyhubení lidu Marsu.

(J'onn J'onzz se jako první odhalil Alex. Foto: CBS)


Bude se jednat o první epizodu, která primárně nebude zaměřena na hlavní postavu seriálu Supergirl. V epizodě se mnohem více dozvíme o původu J'onna J'onzze a osudu planety Mars. Z celého vesmíru jsme zatím měli možnost vidět Krypton, teď uvidíme i pár záběrů z Marsu. David k natáčení řekl následující:

Bylo to velmi emotivní. Pokud jde o mě, tak rozhodně šlo o emotivní epizodu. Stačí jen, když pomyslím na tu genocidu, kdy lidé byli upáleni zaživa. Celý nápad se zrodil, když došlo k útokům v Paříži. Zpočátku mi to bylo trošku proti kůži, ale pak jsem se srovnal. Bude se jednat o velice silnou epizodu. Myslím, že fanoušci budou potěšeni, až uvidí digitální triky v této epizodě. Armen V. Kevorkian, náš vedoucí digitálních efektů, je fantastický a fanoušci určitě budou potěšeni, až uvidí Martiana Manhuntera v akci, protože takhle ho určitě ještě nikdy neviděli. Bude to zkrátka něco.

Zároveň se v epizodě můžeme těšit i na Blakea Jennera, který si zahraje Adama, odcizeného syna Cat Grantové. Nezapomínejme, že se už brzy setkáme v seriálu s Bizzarem, kterého stvořil Maxwell Lord jako protiklad k Supergirl.

Diskuze /4

HellTsuku

Na tuhle epizodu se těším :D Miss Martian to doufám nebude.

#2 komja
24.1.2016 | 18:02:37
komja

#1 HellTsuku: Ta je myslím sice ten bílej druh, ale v seriálu byla za kladnou postavu :) většinou xD

#3 HellTsuku
24.1.2016 | 18:58:00
HellTsuku

#2 komja: Ona je i v komiksech kladnou na svůj druh byla totiž až moc hodná. Zatímco bílí martians jsou prostě pro každou válku.

24.1.2016 | 20:47:48
Onewinged

Doufám, že se časem objeví i Miss Martian :)

24.1.2016 | 21:00:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o svých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny