Supergirl Záporákem muzikálové epizody bude Music Meister

Záporákem muzikálové epizody bude Music Meister

Záporákem muzikálové epizody bude Music Meister

Jeden velký crossover jsme si odbyli letos na podzim, ale na jaře nás čeká ještě jeden. A to mezi seriály Supergirl a Flash. Tentokrát se bude jednat o speciální muzikálovou epizodu, ve které budou hlavní hvězdy zpívat a ústředním padouchem bude Music Meister.


19 1
15.1.2017

O muzikálové epizodě prakticky víme od začátku druhé řady Supergirl. Stoprocentně v ní vystoupí Melissa Benoist a Grant Gustin. Část epizody se má nést ve velice poklidném duchu. Tvůrci seriálu prohlásili, že by v epizodě rádi viděli záporáka, který má taktéž smysl pro hudbu a tanec a nakonec se jim to podařilo.

(Neil Patrick Harris umí výborně zpívat, takže by se do epizody hodil. Foto: CBS)


Padouchem bude Music Meister, který se poprvé představil v animovaném seriálu Batman: The Brave and the Bold. Music Meiser dokáže kontrolovat své oběti, když začne zpívat, což se tvůrcům seriálu líbilo, především Gregu Berlantimu. Music Meister se objevil v epizodě Mayhem of the Music Meister, kdy tohoto záporáka nadaboval Neil Patrick Harris (How I Met Your Mother). Je v úvahu Neil i nyní do hraného seriálu? Berlanti se vyjádřil takto:

Právě jsme tento týden dokončili scénář. Ještě jsme nikoho do role Music Meistera neobsadili. Ale ptáte se dobře.

Z Berlantiho vyjádření si tak nelze nic vyvodit, ale možná je přeci jen Neil Patrick Harris ve hře. O Music Meisterovi fanoušci začali uvažovat od chvíle, kdy byla muzikálová epizoda ohlášena. A jméno Harrise bylo často skloňováno. Také se spekulovalo, že by se mohl v tomto díle objevit pan Mxyzptlk. Ten se má ukázat celkem ve dvou epizodách, tu jednu už natáčí, druhá by právě mohla být crossoverová. Jelikož už je dokončen scénář, snad se brzy dozvíme, zda v epizodě vystoupí i Victor Garber, jak se původně spekulovalo.

Diskuze /6

Lex Luthor

Barney z HIMYM pokud ho tam obsadítak to snad nebude taková hrůza, muzikálové epizody nemám moc v lásce u jakéhokoliv seriálu.

15.1.2017 | 13:01:45
Sebrachiel

no pokud by tam byl doktor hruzny tak mazec :D

15.1.2017 | 13:23:42
m.dak

Hm, když se rozhodli dělat muzikálovou epizodu, tak mohli alespoň vymyslet něco originálního, tahle zápletka je tak nějak obšlehnutá z Buffy.

15.1.2017 | 15:54:35
Blahar

Už vidím, jak to nakonec bude lepší, než letošní crossover. :D

překladatel
15.1.2017 | 20:35:27
Lex Luthor

bohužel asi to tak bude crossover byl podle mě moc zhuštěný čtyři epizody nato nestačili měli ho více rozvýst a postupně se k té invazi mělo směřovat už kdyby jen v podtitulkových scénách byly nějaké náznaky a u Supergirl to mohli více rozvýst přeci jen v jejím vesmíru žijí na Zemi mimozemšťané tak nám mohli Dominátory ukázat a připravit tak jejich příchod.

15.1.2017 | 22:57:28
Lex Luthor

oprava spíše dvě epizody flash a legends of tomorrow v supergirl byla jedna scéna a Arrow trochu vybočoval kvůli sté epizodě

15.1.2017 | 22:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny