Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Gayle Marsh

Gayle Marsh

Lupička bank, která má velice vyvinuté psychické schopnosti.

Sezóny 1
2017 - 2018

Gayle Marsh pochází ze Skokie z Illinois, ale lépe je známá pod svou ďábelskou přezdívkou Psi. U Marsh se totiž vyvinuly zvláštní nadání a Gayle dokáže ovládat jiné lidi pomocí svých psychických schopností. To je schopnost, která podněcuje být zločincem, což se de facto z Gayly také stala. Psi začala vykrádat banky, až jednoho dne zamíří do National City, kde jich je hned několik. Dokonce se ani nebojí, že město hlídá Supergirl.

Psi banku vyloupí a dokonce se utká s dívkou z oceli, která schytá několik ran a hlavně ne zrovna příjemný emocionální zážitek, který vyvolá její vzpomínky na ztraceného Mon-Ela. Supergirl nakonec za pomocí Alex Danvers, Winna Schotta a J'onna J'onzze dokáže Psi porazit. Především také díky blokátoru, který si Kara dostala od Winna, aby byla odolná vůči speciálním schopnostem Psi. Poté, co Kara Psi chytí, je tato nebezpečná zlodějka zavřena do vězení v DEO.

O několik týdnů později se Supergirl rozhodne vydat do vesmíru do věznice Fort Rozz, kde by mohla získat odpovědi, které potřebuje ohledně Reign. Jenže ve vesmíru bude dívka z oceli oslabena, protože tam nebude účinkovat síla žlutého slunce, které jí dodává sílu. Supergirl tedy vytvoří ryze ženský tým, který by ji do vesmíru doprovázel a případně chránil. Kromě Kary a Psi se v týmu také mihne Imra Ardeen a Leslie Willis. Mise bohužel nedopadne dobře a Leslie přijde o život. Psi se posléze vrací zpět do vězení do DEO.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

Taky mě mrzí, že zůstala silně nevyužitá. :(

23.6.2018 | 20:25:54
Dartanas

Souhlasím s komentáři níže, byla skvělá a měli ji obsadit více.

18.6.2018 | 22:10:08
FValek

Kéž by se objevila i dál, nechápu proč ji nevyužili víc. Je trošku cáklá, ale skvělá a ochotná dělat i dobré věci, přeci jen vykradla pár bank, proč ji za to zavřít na doživotí :D

15.6.2018 | 3:32:45
tom99

Byla v pohodě. Snad se bude víc objevovat i ve čtvrté řadě :-)

webmaster, grafik
9.6.2018 | 18:05:19

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama