Supergirl Gayle Marsh

Gayle Marsh

Gayle Marsh

Lupička bank, která má velice vyvinuté psychické schopnosti.

Sezóny 1
2017 - 2018

Gayle Marsh pochází ze Skokie z Illinois, ale lépe je známá pod svou ďábelskou přezdívkou Psi. U Marsh se totiž vyvinuly zvláštní nadání a Gayle dokáže ovládat jiné lidi pomocí svých psychických schopností. To je schopnost, která podněcuje být zločincem, což se de facto z Gayly také stala. Psi začala vykrádat banky, až jednoho dne zamíří do National City, kde jich je hned několik. Dokonce se ani nebojí, že město hlídá Supergirl.

Psi banku vyloupí a dokonce se utká s dívkou z oceli, která schytá několik ran a hlavně ne zrovna příjemný emocionální zážitek, který vyvolá její vzpomínky na ztraceného Mon-Ela. Supergirl nakonec za pomocí Alex Danvers, Winna Schotta a J'onna J'onzze dokáže Psi porazit. Především také díky blokátoru, který si Kara dostala od Winna, aby byla odolná vůči speciálním schopnostem Psi. Poté, co Kara Psi chytí, je tato nebezpečná zlodějka zavřena do vězení v DEO.


O několik týdnů později se Supergirl rozhodne vydat do vesmíru do věznice Fort Rozz, kde by mohla získat odpovědi, které potřebuje ohledně Reign. Jenže ve vesmíru bude dívka z oceli oslabena, protože tam nebude účinkovat síla žlutého slunce, které jí dodává sílu. Supergirl tedy vytvoří ryze ženský tým, který by ji do vesmíru doprovázel a případně chránil. Kromě Kary a Psi se v týmu také mihne Imra Ardeen a Leslie Willis. Mise bohužel nedopadne dobře a Leslie přijde o život. Psi se posléze vrací zpět do vězení do DEO.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

Taky mě mrzí, že zůstala silně nevyužitá. :(

23.6.2018 | 20:25:54
Dartanas

Souhlasím s komentáři níže, byla skvělá a měli ji obsadit více.

18.6.2018 | 22:10:08
FValek

Kéž by se objevila i dál, nechápu proč ji nevyužili víc. Je trošku cáklá, ale skvělá a ochotná dělat i dobré věci, přeci jen vykradla pár bank, proč ji za to zavřít na doživotí :D

15.6.2018 | 3:32:45
tom99

Byla v pohodě. Snad se bude víc objevovat i ve čtvrté řadě :-)

webmaster, grafik
9.6.2018 | 18:05:19

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny