Supergirl Ruby Arias

Ruby Arias

Ruby Arias

Dcera Samanthy, která má strach o svou matkou, se kterou neví, co se děje

Sezóny 1
2017 - 2018

Ruby Arias je náctiletou dcerou Samanthy Arias, která ji počala s neznámým mužem. Výsledek byl takový, že její matka, Patricia Arias, nedokázala unést, že Samantha čeká dítě s cizím mužem, když ještě ani není dospělá. Nakonec ji vyhodila z domu a od té doby jsou vztahy mezi Samanthou a Patricií na ostří nože. Patricia Ruby prakticky nikdy nepoznala.

Ruby vyrůstala se Samanthou v Central City, ale po několika změnách zaměstnáních se nakonec obě přestěhovaly do National City, kde Samantha našla velice dobrou práci v CatCo. Své funkci ale obětuje příliš, což má za následek, že na Ruby nemá dostatek času. Naštěstí ve městě najde dobré přítelkyně, především Karu Danvers, Lena Luthor a Alex Danvers, kteří se sem tam o Ruby postarají.


Ruby je v podstatě napůl člověk a napůl kryptoňan. O svém původu ale neví. Vlastně o něm nevěděla dlouho ani její matka. Když se ale dostala Ruby do nebezpečí, Samantha zjistila, že má nadlidskou sílu, a že se s ní děje něco zvláštního. Posléze začala tajně hledat odpovědi o svém původu, až se z ní stala Reign, která si má podmanit celý svět. Ruby zatím o tajné identitě své matky neví.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

30.6.2018 | 17:56:19
FValek

No sice to není typicky protivné děcko, ale občas má ty svoje chvilky na ránu… nenechá si nic vysvětlit, má svoje náladičky, chová se jako dítě (ale je to dítě, takže to u ní nehodnotím) :D

15.6.2018 | 3:38:59
tom99

Zatím to není úplně to typicky protivný dítě v seriálech, takže zatím hodnotím kladně :-)

webmaster, grafik
19.12.2017 | 8:42:44

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny