Supergirl Thomas Coville

Thomas Coville

Thomas Coville

Fanatik, který je zblázněný do Supergirl a také do Reign.

Sezóny 2
2017 - 2020

Thomas Coville je bývalý právník, který vedl poměrně slušný život, ale ten se mu obrátil naruby, když zjistil, že ho jeho žena podvádí s osobním trenérem. Po rozchodu se Coville uvrhl do depresí a začal být pravidelným návštěvníkem různých nočních restaurací a barů. Thomas Coville byl společně s Alex Danvers v letadle v den, kdy se Kara Danvers odhalila světu jako Supergirl a zachránila letadlo.

Coville v záchraně viděl svou druhou šanci a chtěl, aby jeho život nabral zcela jiné obrátky. Proto se rozhodl, že bude uctívat boha rudého slunce Raa a naučí se vše o náboženství Kryptonu. Ve vězení Fort Rozz byla dokonce jedna kněžka, která Thomasovi předala všemožné znalosti o jejich náboženství a dala mu také patřičnou literaturu, kterou si Covillle nastudoval. A nejen to. Thomas začal dělat přednášky a učit o náboženství i jiné.


Jenže fanatismus neměl své meze. Coville začal po National City shromažďovat ty, kteří alespoň jednou byli zachráněni Supergirl. Dokonce je vyzýval, aby například podnikli sebevraždu v domnění, že je Supergrl zastaví a zachrání. Když se pokusí Coville a jeho druhové provést hromadnou sebevraždu na stadionu, dívka z oceli tomu zamezí na poslední chvíli. Coville se dostane do vězení, ale tam brzy začne uctívat zabijáky světů včetně Reign.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

magor

30.6.2018 | 17:55:39
tom99

Co si budeme vyprávět, je to celkem otravná postava :-)

webmaster, grafik
9.6.2018 | 8:35:25

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny