Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Thomas Coville

Thomas Coville

Fanatik, který je zblázněný do Supergirl a také do Reign.

Sezóny 2
2017 - 2020

Thomas Coville je bývalý právník, který vedl poměrně slušný život, ale ten se mu obrátil naruby, když zjistil, že ho jeho žena podvádí s osobním trenérem. Po rozchodu se Coville uvrhl do depresí a začal být pravidelným návštěvníkem různých nočních restaurací a barů. Thomas Coville byl společně s Alex Danvers v letadle v den, kdy se Kara Danvers odhalila světu jako Supergirl a zachránila letadlo.

Coville v záchraně viděl svou druhou šanci a chtěl, aby jeho život nabral zcela jiné obrátky. Proto se rozhodl, že bude uctívat boha rudého slunce Raa a naučí se vše o náboženství Kryptonu. Ve vězení Fort Rozz byla dokonce jedna kněžka, která Thomasovi předala všemožné znalosti o jejich náboženství a dala mu také patřičnou literaturu, kterou si Covillle nastudoval. A nejen to. Thomas začal dělat přednášky a učit o náboženství i jiné.

Jenže fanatismus neměl své meze. Coville začal po National City shromažďovat ty, kteří alespoň jednou byli zachráněni Supergirl. Dokonce je vyzýval, aby například podnikli sebevraždu v domnění, že je Supergrl zastaví a zachrání. Když se pokusí Coville a jeho druhové provést hromadnou sebevraždu na stadionu, dívka z oceli tomu zamezí na poslední chvíli. Coville se dostane do vězení, ale tam brzy začne uctívat zabijáky světů včetně Reign.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

magor

30.6.2018 | 17:55:39
tom99

Co si budeme vyprávět, je to celkem otravná postava :-)

webmaster, grafik
9.6.2018 | 8:35:25

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama