Supergirl Jedna postava měla rychlý flashback v nové Flashově epizodě

Jedna postava měla rychlý flashback v nové Flashově epizodě

Jedna postava měla rychlý flashback v nové Flashově epizodě

Komiksové seriály stanice CW jsou čím dál více propojenější a v dalších epizodách nás čekají i kraťoučké crossovery, které fanoušky rozhodně potěší. Něčeho podobného jsme se dočkali v seriálu Flash v epizodě Dead or Alive, kdy zničehonic hrdinové seriálu zavítali na Zemi-38.


11 0
6.2.2017

Následující řádky částečně rozebírají dění v epizodě Dead or Alive, pokud jste tedy epizodu neviděli, čtěte na vlastní nebezpečí. Když spolu Cisco Ramon a Gypsy sváděli boj o HR Wellse, cestovali mezi vesmíry. Jedním z nich byl i vesmír Kary Danvers, konkrétně tedy Země-38, která je domovem seriálu Supergirl. Na kratičký okamžik jsme viděli budovu CatCo, její kanceláře a především zbrklou asistentku Evu Teschmacher.

Pokud si slečnu Teschmacherovou ze seriálu moc nepamatujete, jedná se o asistentku, kterou najde Kara Danvers na začátku druhé řady pro Cat Grant. I když Cat opustí National City, Eve v CatCo nadále zůstavá. Později jsme si ji mohli všimnout například v době, kdy ve firmě na chvilku pracoval Mon-El, který měl s Teschmacherovou krátký románek. Na vtipnou scénu, kdy se ho Eve zeptala, zda má ochranu a Mon-El odpověděl, zda myslí meč, si určitě dobře vzpomínáte.


Sice se jedná o poměrně nepodstatný crossover, ale pro diváky, kteří sledují oba seriály, musí takové propojení seriálů potěšit. Pokud nesledujete Flashe, tak tady vám přinášíme scénu ze Země-38.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Lex Luthor

Jen tak dál více propojení a krátkých crossoverů uvítám

6.2.2017 | 15:13:48
karlospajdos

Dobrý bylo jak se mihnul Flash v Arrow teď v posledním díle…

6.2.2017 | 19:27:34
scottt1

Aj tak Julianova posledna hlaska bola najlepsia :D

6.2.2017 | 19:49:50
Každá

docela by se mi libilo aby se zastavil Cisco treba sam jen tak pokecat se s Kara Zor-EL.. a pak zase jit.. proste jen spot.. jako jestli nema trable nepotrebuje pomoct ze u nich je nuda.. nebo jestli se nechce podivat k nim

7.2.2017 | 0:02:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Zrod Reign: Jak se vám líbil vzestup záporáka třetí řady?

Samantha Arias se sice objevuje v seriálu již od začátku třetí řady, ale zatím jsme ji poznali jako starostlivou matku, která by neublížila ani mouše. To vše se změnilo na konci epizody Wake Up. A na zrod padoucha jsme čekali opravdu dlouho. A my se ptáme – jak moc se vám přerod líbil?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny