Supergirl Objeví se v příští epizodě Maxwell Lord?

Objeví se v příští epizodě Maxwell Lord?

Objeví se v příští epizodě Maxwell Lord?

Maxwell Lord ze seriálu záhadně zmizel a ve druhé řadě o něm bohužel nepadlo ani jedno slovo. Nyní se ale objevila malá šance, že by se přeci jen mohl do dění seriálu vrátit. Pojďme se podívat, v jaké souvislosti to bylo.


14 2
13.2.2017

Maxwell Lord v podání Petera Facinelliho zmizel po událostech první série neznámo kam. Ani se o něm nemluví, stejně tak jako například o Lucy Lane. Zatím nebyla vydána žádná oficiální zpráva o tom, proč Facinelli už v seriálu nevystupuje. Zřejmě za to může přesun natáčení druhé řady z Los Angeles do Vancouveru. Podobný důvod nevýskytu herce je zřejmě i v případě Jenny Dewan-Tatum, která hraje Lucy.

(Lena Luthor držící šachovou figurku. Foto: CW)


Nyní se ale objevila malá naděje, že se přeci jen Maxwell Lord objeví. V traileru na epizodu Luthors si můžeme všimnout krátkého záběru na šachovou figurku. Ta by mohla znamenat, že se v seriálu objeví organizace Checkmate, jakési druhé komando Suicide Squad. Jelikož se tento tým nemůže kvůli zastiňování DC filmů ve světě Supergirl objevit, otvírá se nyní možnost pro Checkmate.

Jedná se o skupinu, ve které byli v komiksech snad všichni možní DC záporáci. Od Deathstrokea až po Huntress. A členem byl samozřejmě i Maxwell Lord. Proto se ihned začalo spekulovat, zda se neobjeví právě v souvislosti s organizací Checkmate. O návratu Lorda jsme psali během pauzy, tak je stále možné, že se Maxwell objeví. Stáli byste o jeho návrat do seriálu?

Diskuze /5

Innominateus

Ten by tu ještě scházel …

13.2.2017 | 17:59:44
totti

Bol aj riaditeľom Checkmate.

Presun z LA do Vancouveru je až taký problém pre tých hercov? Vôbec tomu nechápem.

#5 ShadowKittyGirl
13.2.2017 | 18:16:37
Lex Luthor

Maxwell Lord byl v Checkmateu myslím černý král a Wallerová Bílá Královna, bohužel Wallerové se nedočkáme kvůli filmu, štve mě, že kvůli filmům škrtaj v seriálech postavy, Maxwell Lord by měl společně s generálem Lanem zkoumat energetický zdroj, který v závěru získali z lodi Fort Razz.

13.2.2017 | 18:53:40
Miss_Electra

Bol celkom fajn, aj mi chýbal, takže by sa na jednu-dve epizody mohol objaviť :)

13.2.2017 | 19:19:31
ShadowKittyGirl

#2 totti: vzhledem k tomu jak velká Amerika je a kolik času natáčení zabere to zřejmě problém je obzvláště když máte rodinu to se pak jenom tak nesbalite a nefrnknete si třeba do Londyna vzdálenost sice tipuju ale nejspíš moc neprehanim :-)

20.2.2017 | 16:47:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E07: Wake Up

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @matrix17

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-SVA

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Supergirl překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Zajímavosti

Winnovou matkou bude Mary Cooper z The Big Bang Theory

Winnovou matkou bude Mary Cooper z The Big Bang Theory

V průběhu třetí série se dočkáme epizody, kdy dostane pořádný prostor i Winn Schott. Kromě nakouknutí do jeho minulosti se setkáme i s jeho matkou. Zároveň se také můžeme těšit na Lyru Strayd, bláznivou bývalou přítelkyni Winna, která ho dostala do několika problémů.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny