The Witcher (Zaklínač) Duny z Maechtu

Duny z Maechtu

Duny z Maechtu

Prokletý rytíř, který žádal ruku princezny Pavetty a otec malé Ciri.

Sezóny 1
2019 - 2019

Duny z Maechtu, známý také jako Ježek z Erlenwaldu, byl rytíř, který zachránil život cintranského krále Roegnera, načež získal nárok na jeho dceru skrze zákon překvapení. Po mnoha letech jí začal navštěvovat a pár se do sebe zamiloval. Aniž by o tom věděli, tak s ním princezna Pavetta otěhotněla, ale královna Calanthé měla jiné plány a připravila zásnubní oslavu, kde jí měl o ruku požádat Crach ze Skellige.

Jelikož ale Pavetta náležela Ježkovi, přišel o její ruku žádat i on. Zde vyšlo najevo, že je prokletý a mění do podoby ježka. Královna Calanthé nakonec chtěla jeho hlavu a Ježka napadli její muži. Do celé situace však zasáhli Geralt a nakonec i Pavetta, která zase odhalila svou magickou moc. Královna i ostatní si poté uvědomili, že zákonu překvapení není možné vzdorovat a Calanthé schválila sňatek mezi Dunym i Pavettou, čímž zrušila i jeho kletbu.


Geralt byl následně požádán, aby si vzal nějakou odměnu a on Dunyho odbyl zákonem překvapení. Poté vyšlo najevo, že je Pavetta těhotná a o nějaký čas později se jí narodila dcera Ciri. Duny s Pavettou nakonec zemřeli na moři a Ciri tak zůstala bez rodičů a byla vychována svými prarodiči.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Weraptor

už se těším na druhou řadu :P

22.7.2020 | 20:39:08
mar.st

Duny je fajn, povedl se

redaktor
18.5.2020 | 18:07:32
Xavik

Jojo, Ježek je prostě super. :)

admin
17.5.2020 | 18:31:52

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás