The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Shrnutí scén, které byly z druhé řady nakonec vystřiženy

Shrnutí scén, které byly z druhé řady nakonec vystřiženy

Do druhé série se nedostalo několik poměrně zajímavých scén, o kterých však máme poměrně detailní informace, a tak si nyní shrneme to, o které vlastně jde.

9 0
1.1.2022

V průběhu posledních dvou let jsme vás pravidelně informovali o novinkách, které se týkaly druhé série. V některých článcích jsme se věnovali i událostem, které se nakonec nedostaly do finální verze druhé řady, a tak se nyní zaměříme na scény, které byly z druhé řady buď předem vynechány, nebo byly natočeny, ale nakonec byly vystřiženy.

Poměr Geralta a Triss

Původně se počítalo s tím, že vztah mezi Geraltem a Triss dosáhne na Kaer Morhen pořádnější mety. Ve finální verzi spolu nic neměli, ale Triss požádala Geralta, aby s ní strávil noc. Původně se počítalo s tím, že Geralt nakonec navštíví Trissin pokoj a zahrají si tu nějakou hru, během které dojde k odhalení několika zajímavých informací, nicméně vše mělo skončit v posteli.

Tato scéna byla pravděpodobně i natočena, ale nakonec byla zcela vystřižena. Ona hra, kterou měli Geralt a Triss hrát, velmi připomínala tu, kterou Geralt hrál s Nivellenem, a tak je možné, že ji nakonec využili alespoň takto.

(Mezi těmito postavami nakonec k ničemu nedošlo.)

Pohled do minulosti zaklínačů

V průběhu castingových novinek jsme vám slibovali, že se dočkáme flashbacků z Kaer Morhen, ve kterých se měli objevit mladý Geralt, mladý Vesemir a Deglan, Vesemirův učitel. Tato scéna nakonec byla zcela vystřižena, nicméně jsme v pár záběrech mohli spatřit oči mladého Geralta a zaslechnout hlas mladého Vesemira. Zaklínač Deglan byl však ze seriálu zcela vynechán.

(Mladý Gerlat nám ukázal jen své oči.)

Trissino zhrození

V páté epizodě Turn Your Back pronikla Triss do Ciriiny mysli, která ji velmi znepokojila. Následně jsme se měli dočkat scény, ve které Geralt přijde do Ciriina pokoje, ale nalezne v něm pouze zhrozenou Triss. Této scény jsme se sice nedočkali ve finální verzi dílu, ale i tak se na ni nakonec můžeme podívat.

Thumbnail Play icon

Vilgefortzova minulost

Do finální podoby dílů se nedostala ani scéna mezi Vilgefortzem a Stregoborem, ve které měla být poodhalena Vilgefortzova minulost. Tvůrkyně řekla, že tuto scénu nakonec vystřihla, protože je pro diváky lepší, aby Vilgefortze považovali za jednu velkou neznámou. Prý se to vyplatí kvůli ději třetí série. Každopádně tato scéna nakonec byla zveřejněna, a tak se na ni níže můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Která z těchto čtyř scén se podle vás měla objevit ve finální verzi druhé řady?

Zdroj článku: Redanian Intelligence; Foto: Netflix

Diskuze /8

Zilwicky

Toho bisexualneho Lamberta si vynechal zámerne? :D
„In some early version of the story, while everyone else would be with a female sex worker, Lambert would be enjoying the company of two: a man and a woman.“

#3 Xavik
1.1.2022 | 13:21:29
Camaris

Mohla tam být ta drsná scéna, kde Geralt vytrhne kost z mrtvoly Klepny a zabije s ní Chernoboga. :) „Roach’s Revenge“. Jinak je tam taky vysvětleno, proč jsme viděli tak málo Filipu v lidské podobě. Neměli totiž její postavu vůbec obsazenou, (původně se počítalo jen se sovou) a herečku vybrali na poslední chvíli.

#3 Xavik
1.1.2022 | 14:54:08
Xavik

#1 Zilwicky:
#2 Camaris: Obě tyto věci plánuji zahrnout do jiného článku, tento je jen o vystřižených scénách.

#4 Zilwicky
admin
1.1.2022 | 17:28:35
Zilwicky

#3 Xavik: Okej, lebo ma uz napadla konšpiračná teoria ze si to vynechal pre to aby si zamedzil prípadnému flameu „woke vs tí normálni“ :)

#5 Darnwell #6 Svjatogor
1.1.2022 | 19:03:25
Darnwell

#4 Zilwicky: Poctivých woke tu zas tak moc nemáme. Jen jednoho trolla a jednoho trotla ;-)

#7 Zilwicky
1.1.2022 | 19:23:43
Svjatogor

#4 Zilwicky: Tvl, tohle je Edna, ne Heroine. :-D

#7 Zilwicky
2.1.2022 | 1:10:53
Zilwicky

#5 Darnwell: Zatial… zatial! :D
#6 Svjatogor: To nepoznám :)

#8 Svjatogor
2.1.2022 | 8:41:33
Svjatogor

#7 Zilwicky: Něco jako A2larm, ale občas jsou schopni tnout i do svých řad. Doporuřuji tohle od A do Z, vč. posledního odstavce: Když dva dělají totéž

https://www.heroine.cz/…a-hollywoodu

2.1.2022 | 12:33:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama