The Witcher (Zaklínač) Vilgefortz z Roggeveenu

Vilgefortz z Roggeveenu

Vilgefortz z Roggeveenu

Prohnaný čaroděj s tajemným původem.

Sezóny 1
2019 - 2019

První série

S Vilgefortzem se poprvé setkáváme, když se vydává za Yennefer do Nazairu, aby ji požádal o pomoc. Podle něj Nilfgaard získává mágy na svou stranu a on spolu s Tissaiou chtěl, aby jej doprovodila na Arethusu a postavila se na stranu Severu. K překvapení Yennefer o tom Tissaia nevěděla a vyšlo najevo, že Vilgefortz akorát chtěl, aby se k nim přidala. Ostatní mágové jeho obavy nesdíleli, mysleli si, že jim Cintra bude stačit a dál pokračovat nebudou. Několik mágů se však rozhodlo, že půjdou do boje, a mezi nimi byl samozřejmě i Vilgefortz.

Na Soddenském pahorku se jich tak sešlo něco kolem šedesáti a bránili zde oblast, než dorazily spojené síly Temerie a Kaedwenu. Nilfgaard zaútočil v noci a mágů nakonec zůstalo stát pouze dvaadvacet. Na příkaz Yennefer se Vilgefortz přesunul portálem do Cahirovy lokace, kde pobil několik vojáků. Cahir ale čaroděje porazil a svrhl jej z kopce. Když přišel k vědomí, našel zraněného spojence, kterého místo záchrany zabil palcátem.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Herec dobrej, ale co předvedli scénáristi s jeho postavou u Soddenu je výsměch

3.11.2020 | 14:48:42
mar.st

No krása, tady máme chytrého, mladého a pohledného čaroděje, který není tak úplně tím, za koho se vydává.

doufejme, že to dokáže utáhnout jako jeden z hlavních záporáků

redaktor
3.11.2020 | 12:54:02

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás