Supergirl Katie McGrath si nadále myslí, že je dobře, že Lena nezná identitu Supergirl

Katie McGrath si nadále myslí, že je dobře, že Lena nezná identitu Supergirl

Katie McGrath si nadále myslí, že je dobře, že Lena nezná identitu Supergirl

Druhá část čtvrté řady je především o rodině Luthorů. V seriálu se nyní objevuje Lena, její matka a hlavně Lex, který je hlavním lákadlem čtvrté řady. Zatímco Lex ví o identitě Supergirl, Lena stále tápe. A podle herečky Katie McGrath je to jedině dobře. Proč si to myslí?

5 0
21.4.2019

Lena Luthor je jednou z posledních postav v seriálu, které stále neví, že Supergirl je ve skutečnosti Kara Danvers. O tomto tématu jsme napsali již několik článků, kde jsme rozebírali, že zkrátka není možné, aby Lena se svým intelektem stále nevěděla, kdo její nejlepší kamarádka je. Zdá se ale, že pod lampou je největší tma jako v normálním životě.

(Lena zatím má důvod se smát. Foto: CW)


Nedávno jsme taktéž spekulovali, že by Lex Luthor mohl Leně prozradit, kdo je Supergirl, což by nakonec mohlo vyústit v postupnou přeměnu Leny a následně její přechod na temnou stranu. Podle herečky Katie McGrath je ale stále dobře, že si tvůrci toto tajemství nechávají v záloze. Sama herečka má pro to hned několik důvodů:

Ne, stále mám pocit, že ta nejhezčí část na vztahu Leny a Kary je zkrátka to, že Kara stále může být pro Lenu lidská a křehká. A já si myslím, že je to skvělé, že Lena Karu nebere tak, že prostě musí vyřešit každý problém a čelit všem nešvarům světa. Jsem za jejich vztah opravdu ráda. Teď, když Alex nemá všech pět pohromadě, je Lena prakticky jediná osoba, se kterou má Kara pořádný vztah. Samozřejmě pro Karu je to něco zcela jiného, protože Kara ví, co jí na její sestře chybí, zatímco Alex si to teď neuvědomuje.

Jak vztah Leny a Kary vnímáte vy? Je to takto lepší, když Lena o Kaře neví?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

DC Expert

Je to divný ale protože Kaře do telefonu řekla Alex Supergirl a ta to měla zapnutý na hlas takže musela to slyšet. Takže je to blbost že to Lena neví. Když se na ní ještě koula jak ji Alex řekla do telefonu supergirl. A najednou se to neřeší a ona to neví. Takže chyba tvůrců.

21.4.2019 | 22:16:39
agent thompson

Štve mě, že zrovna jí tak chytré a všímavé to do háje nedojde. Kdykoli se dostala do průšvihu tak Kara zmizela a objevila se Supergirl. A je to Kařina nejlepší kamarádka tak se taky mohla svěřit.

#3 DC Expert
21.4.2019 | 23:35:16
DC Expert

#2 agent thompson: Dokonce to ví i její matka. :D

22.4.2019 | 15:07:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E08: The Wrath of Rama Khan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny