The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Freya Allan byla poprvé zachycena na natáčení čtvrté řady a došlo k odhalení dalšího obsazení

Freya Allan byla poprvé zachycena na natáčení čtvrté řady a došlo k odhalení dalšího obsazení

Natáčení čtvrté série je v plném proudu, a tak jsme se po delší době dočkali dalších fotek z natáčení. Ty tentokrát zachytily představitelku Ci­ri.

8 0
11.6.2024

Nedávno se fanouškům podařilo zachytit několik nových záběrů z natáčení čtvrté řady Zaklínače. Tentokrát na nich nebyl zachycen herec Liam Hemsworth, ale herečka Freya Allan, která se v pokračování dočká ještě většího prostoru. Ciri se přidá ke skupině Potkanů a bude s nimi cestovat. Záběry z natáčení zachytily právě to, jak s nimi tráví čas. Podívat se na ně můžete na stránkách Redanian Intelligence.

Nejdříve byla představitelka Ciri zachycena ve svém novém žlutém obleku, a to zrovna ve chvíli, kdy se natáčela scéna z přepadení nilfgaardského kočáru. Na záběrech lze vidět, že Ciri drží dýku a stojí nad dcerou nilfgaardského šlechtice. Podle toho, co víme, ji buď udeří, nebo jí podřízne krk. Výsledek se zřejmě dozvíme až v samotné epizodě.

(V pokračování Ciri výrazně změní své oblečení. Foto: Netflix)

Dále fanoušci zachytili představitelku Ciri po boku představitelů jednotlivých Potkanů. V její přítomnosti se objevili všichni, které jsme mohli vidět už na konci třetí série, nicméně na těchto záběrech Ciri měla staré oblečení. Lze předpokládat, že se tyto záběry objeví v dřívější epizodě, než ve které bude přepaden výše zmíněný nilfgaardský kočár.

Kromě toho byly odhaleny další dvě postavy, kterých se dočkáme v nadcházejícím pokračování. Nově se můžeme těšit na herce Milese Joviana, jehož role sice nebyla potvrzena, nicméně je pravděpodobné, že si zahraje nilfgaardského generála Menna Coehoorna. Dále se můžeme těšit i na herečku Audrey Kattan, která si zahraje jistou Beatu – postavu vytvořenou čistě pro seriál.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první a druhý článek)

Diskuze /3

caliel

Tak Freya vypadá snad ještě víc gumová než byla v minulé sérii :( achjo :(

#2 m0rdred
11.6.2024 | 14:33:01
m0rdred

#1 caliel: A jak si na to přišel? :) Mě se líbí. Příběh pokračuje…

12.6.2024 | 0:09:08
klokin

Jo vypadá tam dobře, podle mého zatím asi nejlepší frizůra a kostým.

13.6.2024 | 20:16:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama