The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Netflix nám už brzy odhalí Liama Hemsworthe jako Geralta

Netflix nám už brzy odhalí Liama Hemsworthe jako Geralta

S blížícím se natáčením se navíc blíží i jedna velká změna – Geralta už nebude hrát Henry Cavill, ale Liam Hemsworth. A právě proto by ho měl Netflix pořádně propagovat.

1 25
8.3.2024

Zhruba v polovině dubna by mělo odstartovat natáčení čtvrté řady seriálu Zaklínač, přičemž přípravy na ni probíhají už několik měsíců. Podle všeho se kromě přípravy kulis pořizují i různé propagační materiály. A právě to nás v tuto chvíli zajímá nejvíce, protože by se tu měly pořizovat první záběry s Geraltem v podání herce Liama Hemsworthe.

Díky začátkům natáčení minulých sérií víme, že Netflix v souvislosti s první klapkou vždy zveřejní nějaké video či obrázek z natáčení. Skrze to pevně věříme tomu, že jakmile padne první klapka čtvrté série, Netflix nám odhalí video nebo fotografii s „novým“ Geraltem.

(Bude nový Geralt vypadat nějak takto? Foto: YouTube)

Liam Hemsworth se na natáčení poctivě připravoval, protože chodil pravidelně do posilovny, aby byl Cavillovým co možná nejlepším nástupcem. Kromě toho jsme slyšeli, že si Hemsworth pěstuje plnovous, což znamená, že ho s ním zřejmě uvidíme i v samotných epizodách. V tomto ohledu nás však neberte za slovo, může jít totiž pouze o fámu.

Letošní natáčení by mělo skončit někdy v listopadu, přičemž s premiérou čtvrté řady se prozatím počítá v létě roku 2025. I nadále sledujte náš web, aby vám neunikly žádné novinky.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /6

Jaroslaw

Měl vůbec zaklínač vousy? Myslím, v knihách. Ale asi snad radši ano, protože ta fotka je fakt bída

#2 Zilwicky
8.3.2024 | 20:01:36
Zilwicky

#1 Jaroslaw: V knihách nemal veru

#6 Adabri006
9.3.2024 | 9:37:23
klokin

Nechával se oholit když k tomu byla příležitost. Takže zarostlý Gerald logicky není ničím, co by bylo třeba řešit. Jediné na čem se dá stavět je, že nenosil knírek, afro a nevypadal jako svoje mladší sestra.

9.3.2024 | 10:26:26
Svjatogor

Tvářička jako dětská prdýlka. Geralt ukradl Yennefer flakónek glamarye? Pokud ano, doufám že kvůli Triss. xD

#5 m0rdred
9.3.2024 | 14:51:05
m0rdred

#4 Svjatogor: Ty fotky nejsou oficiální, je to deep fake od fanoušků ;)

16.3.2024 | 20:34:42
Adabri006

#2 Zilwicky: V knihách mal fúzy a bradu presne v tom čase ako skončil aj seriál. Keď sa liečil po súboji s Wigefortzom a prišiel po neho Marigold do Brokylonu tak si Geralt od neho vypýtal britvupred tým ako odišli aby sa mohol po niekoľkých týždňoch oholiť. Vieme že Geralt zo svojej podstaty fúzy nemal rád ale nevidím v tom problém že mu tvorcovia fúzy dajú. V knihe nieje ďalej nikde dedinované či sa holil alebo nie a predpokladám že v udalostiach ktoré nasledujú Geralt nebude mať čas sa pravidelne holiť. Jedine pri pobyte v Tousainte kde sa usadí na zimu.

16.3.2024 | 22:16:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama