The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 368×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Danica

Danica

Prostitutka, která je zvyklá poskytovat služby zaklínačům.

Sezóny 2
2019 - 2021

Danica je prostitutkou, která se s Geraltem z Rivie zná již delší dobu. V hostinci v Temerii mu smývala z vlasů wyvernskou krev, a když s ní strávil noc, počítala jizvy na jeho těle a hádala, který netvor mu je způsobil. Zmínila se před ním také o Marigoldových písních a zaklínači Removi, který utekl z Temerie s penězi za úkol zabít strigu.

O několik let později se s Danicou setkal Geralt znovu, a to přímo na zaklínačském hradišti Kaer Morhen. Danica se za tu dobu vypracovala a měla pod sebou vlastní děvčata. Tyto prostitutky zde pozval Eskel s tím, že by jim potom dal lektvar na vymazání paměti. Danica se jinak dozvěděla, že má Geralt dceru a navrhla mu, že ji vezme pod svá křídla. Eskel se ale proměnil v lešije a jednu z prostitutek zabil. Zaklínač Lambert se zbylé prostitutky rozhodl ochránit a ukryl je k Ciri do pokoje, aby tam byly před lešijem v bezpečí.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama