The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 368×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Filippa Eilhart

Filippa Eilhart

Čarodějka se schopností měnit se v sovu, která byla společnicí Sigismunda Dijkstry.

Sezóny 2
2021 - 2023

Druhá série

Aniž by to mnozí tušili, spolupracoval vůdce redanských špionů Sigismund Dijkstra s čarodějkou Filippou Eilhart, která využívala své schopnosti měnit se v sovu, aby se dokázala skrývat. Když Dijkstra přemýšlel, často takhle s čarodějkou hovořil. Byla také jeho spojkou s Darou, který v Cintře dělal špióna a dodával Dijkstrovi informace o elfech a zejména pak o Filavandrelovi a Francesce Findabair.

Když se objevily nové informace o Ciri, Dijkstrovi se zjevila ve své lidské podobě a on jí dal za úkol, aby přivedla Marigolda, který jim měl splatit dluh, jenž si u Dijkstry v minulosti vytvořil.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama