The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Netflix odhaluje první pohled na Geralta v podání Liama Hemsworthe

Netflix odhaluje první pohled na Geralta v podání Liama Hemsworthe

Nedávno unikly na internet záběry z natáčení čtvrté řady, kde byl spatřen herec Liam Hemsworth jako Geralt z Rivie. Nyní tu máme oficiální teaser s novým Geraltem. Co na něj říkáte?

21 10
22.5.2024

Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /10

tom99

Všichni víme, že hlavním problémem tohoto seriálu rozhodně nebude Liam Hemsworth. Ale spíše vše to ostatní okolo.

webmaster
22.5.2024 | 18:57:06
Makavelina

Přesně jak píše tom99. Ale když už teda máme hodnotit, vím, že budu určitě v menšině, ale za mě Hemsworth vůbec nevypadá v roli blbě a hype kolem Cavilla jsem nikdy nechápala. Sledovat seriál jsem přestala v půlce první řady, vracet se k němu nechystám a pořád si stojím za tím, že ne všechno nutně potřebuje seriálovou nebo filmovou podobu. A když už, tak Míša Zebrowski forever ????

22.5.2024 | 21:02:51
klokin

Cavillův odchod, (spíš útěk), byl pro nemalou část diváků definitivním potvrzením sílícího pocitu, že seriál se vydal špatným směrem. Tvrzení, že značná část diváků ztratila zájem o seriál kvůli jeho odchodu je milosrdná lež – jen takový fíkový list netflixích aktivistů, kteří sveřepě odmítají přijmout skutečnost, že diváci opouštějí seriál ze stejných důvodů jako Cavill a ne kvůli faktu, že Cavill odešel. Takže ano, tom99 to komentuje naprosto přesně.

22.5.2024 | 22:03:27
raxarts

Největší fuck up by byl kdyby tu 4. serii udělali dobře, jen aby se pomstili Henrymu že se na to zaslouženě vysral :D

#5 klokin
22.5.2024 | 22:53:45
klokin

#4 raxarts: Je to paradoxní, ale prostředky i možnosti k tomu rozhodně mají. Mají všechno potřebné aby dělali skvělý seriál. Mají i možnost lecos ještě napravit, (kromě některých již nenapravitelných škod). Těžko, přetěžko ale najít optimistu, který by věřil že to dají…

23.5.2024 | 0:25:56
m0rdred

First look dobrý :) ani bych je nerozeznal..

23.5.2024 | 10:16:13
Huholoman

Hlavne ti lidi, kteri ted hejtej Liama, jsou jen stary konzervy a hejtili Cavila uplne stejne, kdyz bylo pred natacenim Witchera ohlaseno, ze ho bude hrat on.

#9 Carlos Matos
23.5.2024 | 19:27:43
Darnwell

Mě sedí víc než Cavill, ale má chlapec smolíka. Naskočil do vlaku, co jede proti zdi.

23.5.2024 | 19:48:25
Carlos Matos

#7 Huholoman: Konečně to tu někdo řekl na plnou hubu, tak jak to je. Už mi to přijde trapné, jak mají tato individua, co nerozumí kinematografii, tak jako my potřebu se furt vyjadřovat. Jsou to pouzí omezenci. A taky incelové, homofobové, rasisti, lidi podporující femicidu, znásilňovači, bývalé feministky, lidé páchající násilí na ženách, islamofobové, kapitalisti, toxicky maskulinní muži, nacisti, negativní lidé, bílí, feministky první vlny, sexisti. Muži, co nepodporují ženskou nezávislost – na OF. Muži, kteří podrží ženě dveře. Lidé, kteří chtějí čekat na soudní rozhodnutí. Lidé, co nesledují Ricka a Mortyho. Lidi, kteří nejsou pohlední. Lidi, kteří jsou hezčí než já. Lidi, co narušují moje čakry a duševní zdraví.

Ale ze všeho nejhorší jsou lidi, co smíchaj kečup a tatarku a daj to do burgeru.

#10 4391
23.5.2024 | 20:32:11
4391

#9 Carlos Matos: Původně jsem na tvůj komentář vůbec nechtěl reagovat, ale nakonec jsi mě dostal. Přesně to poslední totiž dělám, míchám si na hamburgery kečup a tatarku (kečup dávám dokonce pálivý) :/ Ale aby to nebylo málo, a teď se podrž, taky dělám ty burgry z vepřového, ne z hovězího :O :D Doma to všem chutná, tak co.

A Liam vypadá jako Geralt dobře, jenomže už jsem se na seriál přestal dívat. Sem chodím jen diskutovat o vaření.

24.5.2024 | 14:33:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama