The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 363×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Henry Cavill je zpátky na place, natáčení může být opět plnohodnotné

Henry Cavill je zpátky na place, natáčení může být opět plnohodnotné

Po zhruba dvou týdnech strávených v karanténě se herec Henry Cavill vrátil zpátky na plac, tudíž se natáčení opět posune trochu dál. Během toho došlo i k několika dalších věcem.

29 0
16.8.2022

Jsou to už téměř tři týdny, co jsme zjistili, že se herec Henry Cavill nakazil koronavirem. Herec však nemoc úspěšně překonal a na konci minulého týdne se vrátil zpátky na plac. Štáb sice pokračoval v natáčení i v době, kdy mu nebyl po ruce, nicméně i tak se posunulo datum, kdy by měla být třetí série hotová. V tuto chvíli se počítá s tím, že natáčení skončí v půlce září.

Během hercovy nepřítomnosti se štáb věnoval natáčení scén, ve kterých ho nebylo třeba. Na place se zrovna věnovali události v Thaneddu, ve které sice Geralt sehraje klíčovou roli, ale nebude u všeho, co se tu odehraje, proto si herci mohli upravit rozvrh tak, aby se natáčení nepřerušilo úplně.

(Henry Cavill je zdráv a zpátky v akci. Foto: Netflix)

Kromě toho štáb natáčel i nové scény z pouště Korath, nicméně ty se už nenatáčely v Maroku, ale jen ve studiích. To, že se štáb opět pustil do těchto scén, dokazuje jen to, že tato poušť sehraje v nadcházející řadě velkou roli.

Dále herci opět zavítali ven ze studií, a to konkrétně do oblasti Castle Bottom, která se nachází západně od Londýna. Netušíme sice, co se tu natáčelo, ale objevili se tu představitelé Francescy Findabair a dalších elfů.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama