The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Natalie Dormer popřela zvěsti, které tvrdily, že se objeví ve druhé řadě Zaklínače

Natalie Dormer popřela zvěsti, které tvrdily, že se objeví ve druhé řadě Zaklínače

Obsazení druhé série Zaklínače je stále v plném proudu, ale zatím to vypadá tak, že se v pokračování nedočkáme herečky Natalie Dormer.

6 29
9.3.2020

Nedávno jsme vás informovali o možném působení herečky Natalie Dormer ve druhé řadě seriálu Zaklínač, nyní bohužel přinášíme smutnou zpráva – sama herečka potvrdila, že se seriálem Zaklínač nemá nic společného a že nebyla obsazena do jeho druhé série.

Natalie Dormer by byla skvělou posilou pro tento seriál, nicméně to zatím vypadá na to, že se na něm skutečně nebude podílet. Není však třeba věšet hlavu, zvěsti o jejím obsazení byly založeny na různých informacích, ke kterým nedošlo žádnou náhodou, a proto stále existuje šance, že herečka tyto zvěsti popírá, protože prostě musí.

Pokud by byla herečka skutečně obsazena do seriálu, koho by si podle vás měla zahrát? Nezapomeňte, že stále nebyly obsazeny některé důležité ženské postavy, kterých bychom se určitě měli dočkat v nadcházejících osmi dílech. Například čarodějka Filippa Eilhart či královna Meve stále nebyly obsazeny…

Zdroj článku: Screen Rant

Zdroj: Netflix

Diskuze /1

Raiden123

To sa dalo cakat … ,ze niekto vytiahne nejake eso s rukavu … :-/

10.3.2020 | 8:18:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama