The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 368×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Borch Tři Kavky

Borch Tři Kavky

Záhadný válečník doprovázený dvěma cizinkami, který se rozhodl zúčastnit honu na zeleného draka.

Sezóny 1
2019 - 2019

Villentretenmerth byl jedním z posledních zlatých draků, kterého lidé znali v lidské podobě pod jménem Borch Tři Kavky. Běžně jej doprovázely dvě zerrikánské bojovnice jménem Tea a Vea. Borch měl za ta léta vytvořenou vlastní filosofii a nebál se o ní přít ani se zaklínačem Geraltem z Rivie.

První série

Když Geralt vykonával jednu ze svých zakázek, zavítal za ním Borch, který mu dal nabídku, aby se k němu a jeho společnicím přidal v lovu na zeleného draka, který se usadil v horách patřících ke království krále Nedamira. Místní draka zranili, když se rozhodli pátrat po jeho pokladu, ale nezabili jej. Geralt zprvu odmítl, jelikož měl svůj morální kód, ale Borch jej přesvědčil, stejně tak jako přítomnost Yennefer z Vengerbergu.

Borchovi na cestě došlo, že ji Geralt miluje a nakonec došlo i k debatě na toto téma. Nenápadně ostatním naznačil svou identitu, když začal mluvit o zlatých dracích, ale nikomu to naštěstí pro něj nedošlo. Při cestě horskou stezkou Borch spadl a zmizel v mlze, Geralt ale pokračoval v cestě dál. Na místě narazil na mrtvou zelenou dračici, její vejce a zlatého draka, který se ukázal býti Borchem. Zaklínač a čarodějka jej uchránili, za což jim poděkoval a následně pomohl dvojici přijít na to, proč jsou k sobě připoutáni.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Jako v poho dědeček , ale v staré polské verzi byl větší sympaťák ( a mladší :D ) _D

3.11.2020 | 19:01:09
AzurovyAzure77

Nechápu, proč ho nenechali mladého

3.11.2020 | 14:43:59
mar.st

Villentretenmerth je super, ale jeho vizuální zpracování nic moc.

3.11.2020 | 12:46:20

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama