The Witcher (Zaklínač) Borch Tři Kavky

Borch Tři Kavky

Borch Tři Kavky

Záhadný válečník doprovázený dvěma cizinkami, který se rozhodl zúčastnit honu na zeleného draka.

Sezóny 1
2019 - 2019

Villentretenmerth byl jedním z posledních zlatých draků, kterého lidé znali v lidské podobě pod jménem Borch Tři Kavky. Běžně jej doprovázely dvě zerrikánské bojovnice jménem Tea a Vea. Borch měl za ta léta vytvořenou vlastní filosofii a nebál se o ní přít ani se zaklínačem Geraltem z Rivie.

První série

Když Geralt vykonával jednu ze svých zakázek, zavítal za ním Borch, který mu dal nabídku, aby se k němu a jeho společnicím přidal v lovu na zeleného draka, který se usadil v horách patřících ke království krále Nedamira. Místní draka zranili, když se rozhodli pátrat po jeho pokladu, ale nezabili jej. Geralt zprvu odmítl, jelikož měl svůj morální kód, ale Borch jej přesvědčil, stejně tak jako přítomnost Yennefer z Vengerbergu.


Borchovi na cestě došlo, že ji Geralt miluje a nakonec došlo i k debatě na toto téma. Nenápadně ostatním naznačil svou identitu, když začal mluvit o zlatých dracích, ale nikomu to naštěstí pro něj nedošlo. Při cestě horskou stezkou Borch spadl a zmizel v mlze, Geralt ale pokračoval v cestě dál. Na místě narazil na mrtvou zelenou dračici, její vejce a zlatého draka, který se ukázal býti Borchem. Zaklínač a čarodějka jej uchránili, za což jim poděkoval a následně pomohl dvojici přijít na to, proč jsou k sobě připoutáni.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Jako v poho dědeček , ale v staré polské verzi byl větší sympaťák ( a mladší :D ) _D

3.11.2020 | 19:01:09
AzurovyAzure77

Nechápu, proč ho nenechali mladého

3.11.2020 | 14:43:59
mar.st

Villentretenmerth je super, ale jeho vizuální zpracování nic moc.

redaktor
3.11.2020 | 12:46:20

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás