The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 367×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Chireadan

Chireadan

Elfí léčitel milující čarodějku Yennefer.

Sezóny 1
2019 - 2019

Chireadan žil ve městě Rinde, kde sloužil jako místní léčitel. Jednoho dne k němu zavítal Geralt z Rivie se svým přítelem Marigoldem, který byl napaden džinem. Chireadan si uvědomil, že pokud někdo něco neudělá, mohl by bard zemřít, ale sám mohl zvrátit efekt pouze na pár hodin. Geralta proto odkázal na čarodějku Yennefer, do které byl sám zamilovaný, aniž by na něj použila jakékoliv kouzlo.

Geralt využil Chireadanových rad a čarodějku navštívil, načež se probudil v cele, kde byl i elf. Ten mu řekl, že byl Geralt v transu, ze kterého se jej pokusil dostat, ale lidé jej brali jako spolupachatele, tak zavřeli oba.

Yennefer se mezitím pokoušela lapit džina, který ale sloužil zaklínači. S pomocí druhého přání tak Chireadan s Geraltem uprchli a dorazili k domu Yennefer. Když to vypadalo, že čarodějka se zaklínačem zemřeli, nalezl je Chireadan, jak se oddávají milostným radovánkám.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Dost dobrá postava, dobrý herec – doufám že dostane víc prostoru (nejlépe na úkor Dary)

4.10.2020 | 10:32:39

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama