The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 367×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Eskel

Eskel

Zaklínač školy Vlka, který se kvůli lešijce dostal do nepříjemností.

Sezóny 1
2021 - 2021

Eskel byl pro Geralta jako bratr a když se jednoho dne vrátil Geralt spolu s Ciri na Kaer Morhen, patřičně se přivítali. Předtím se Eskel střetl s lešijkou někde v Kaedwenu, kdy jejich boj trval šest hodin. Netvora nezabil, přišel o všechny elixíry, ale aspoň netvora připravil o ruku, kterou přitáhl na hradiště. Sám byl při boji raněn, a byť měl s Geraltem přátelský vztah, nechoval se k němu ani Ciri během jejich pobytu nejlépe. Choval se plně v rozporu se svojí povahou, a když se Geralta pokusil napadnout, poslali jej pryč.

Sám zaklínač ale nevěděl, že byl lešijkou nakažen a proměněn v lešije. Síla se v něm probudila naplno, když trávil čas s prostitutkou, kterou zabil. Proměněný Eskel zaklínače napadl a oni si teprve po chvíli začali uvědomovat, proti komu vlastně stojí.

Když jim Eskel zmizel z dohledu, vysvětlil Geralt Vesemirovi, co se děje. V úprku mu ale pomocí Yrdenu zabránili a Geralt s Vesemirem jej nakonec zabili. Vesemir Eskelovi strhl medailon a pověsil jej na strom, kam se věšely medailony všech mrtvých zaklínačů. Tělo Vesemir nakonec prostudoval a nakonec jej odnesli do jeskyně, aby se na něm přiživili vlci.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Eskel je po Geraltovi mým nejoblíbenějším zaklínače. Hnus, co s ním udělali v seriálu.

admin
17.11.2022 | 10:32:00

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama