The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 367×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Ethain

Ethain

Král malého pobřežního království Cidaris.

Sezóny 1
2021 - 2021

Druhá série

Po bitvě o Sodden se Ethain z Cidaris sešel s ostatními vládci Severních království a bratrstvem čarodějů, aby uctil památku padlých a také zhlédl popravu nilfgaardského válečného zajatce Cahira. Popravit jej měla čarodějka Yennefer z Vengerbergu, ale místo toho jej osvobodila, načež spolu uprchli. Na oba byla následně vypsána odměna a Ethain se vrátil domů, kam mu byla přiřazena čarodějka Murta jako rádkyně.

Později byl povolán Tissaiou de Vries spolu s dalšími vládci Severu, aby probrali otázku Nilfgaardu a zejména princezny Ciri, která je nejen mocná, ale má i dědické právo na Cintru. Ethain se debaty mezi vládci slovy neúčastnil, ale souhlasil s tím, že nesmí padnout do rukou krále Vizimira a proto králové vypsali odměnu na její hlavu a taky všech, co jí budou bránit.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama