The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Podívejte se, jak se vytvářely speciální efekty první série Zaklínače, část první

Podívejte se, jak se vytvářely speciální efekty první série Zaklínače, část první

Prvních osm epizod obsahovalo velké množství speciálních efektů, a proto jsme se dočkali videa, ve kterém jsou nám tyto úpravy detailně ukázány.

21 1
26.1.2020

Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /3

jakoubik

Je úžasné, kolik věcí se dá natočit pomocí těchto efektů :O

26.1.2020 | 20:46:07
mirako

Slabůtka no. Kdyby si trochu víc věřili, že to bude mít úspěch, tak do toho mohli vložit mnohem víc. A taky asi je to hlavně tím, že to dělal Netflix, jehož styl je kvantita na úkor kvality, aneb přesný opak HBO.

26.1.2020 | 20:54:46
AzurovyAzure77

Je až skoro neuvěřitelné, jak může být CGI v seriálu z roku 2019 stejně (ne)kvalitní jako v o dvacet let starších filmech…

4.4.2020 | 11:44:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama