The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 369×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Vanielle z Brugge

Vanielle z Brugge

Čarodějka, která se účastnila devastující bitvy na Soddenském pahorku.

Sezóny 1
2019 - 2019

První série

Vanielle pomohla Vilgefortzovi nalákat Yennefer zpátky do Arethusy, kde ji informovali o plánovaném útoku Nilfgaardu na Cintru. Yennefer však Cintra nezajímala, chtěla pouze najít Tissaiu, na níž ji nalákali, byť šlo o lež. Vanielle se následně účastnila konkláve, kde se řešil osud Cintry, ale většina mágů byla proti pomoci tomuto království, které odmítlo mít čaroděje za rádce. Několik mágů se však vzbouřilo a šli Cintře na pomoc.

Vanielle šla samozřejmě spolu s Vilgefortzem a dalšími do boje a s Nilfgaardem se utkali na Soddenském pahorku. Bitva probíhala v noci a severští čarodějové postupně odpadávali. Nakonec zemřela i Vanielle, kterou zasáhlo několik nepřátelských šípů.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wertell

Nevýrazná, její jméno jsem se dozvěděl až tady

16.9.2021 | 13:28:09

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama