The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 341×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Třetí série nám pravděpodobně představí Milvu

Třetí série nám pravděpodobně představí Milvu

V knihách existuje spousta zajímavých a oblíbených postav, kterých jsme se ještě nedočkali v seriálu, a tak vždy čekáme, kdy do něj zavítají. V nadcházející řadě bychom se jedné takové postavy mohli dočkat.

13 1
25.2.2022

Když Netflix odhalil názvy a popisy nových postav, které chce obsadit do třetí série, nacházela se mezi nimi i jistá Marylebone. Její popis poměrně dost dobře odpovídá knižní Milvě, nicméně na popisu nesedělo to, že postava umí dobře ovládat břitvu, protože knižní Milva se vyzná především v lukostřelbě.

Některým fanouškům to nedalo, a tak si toho chtěli zjistit více. A podařilo se jim to. Marylebone možná nepředstavuje Milvu, ale té se i tak v seriálu určitě dočkáme. Podle všeho na Geralta narazí až na konci třetí řady, ale v seriálu se objeví už o několik epizod dříve, protože by měla být jednou z hlavních postav.


(Milvin příchod potěší spoustu čtenářů. Foto: CD Projekt RED)

Pokud nevíte, o které postavě je právě řeč, tak Milva, vlastním jménem Maria Barring, se v knihách přidala ke Geraltovi, aby mu pomohla najít Ciri. Jde o skvělou lučištnici, která má i přesto, že je člověk, velmi dobré vztahy s elfy. Milva byla v knihách velmi sympatická, a tak si ji čtenáři brzy oblíbili.

V tuto chvíli pochopitelně netušíme, kdo by si ji mohl zahrát, ale věříme, že tvůrci vyberou pro tuto roli vhodnou herečku. Otázkou je však to, které další nové postavy budou obsazeny do seriálu? V knize Čas opovržení, kterou třetí řada bude adaptovat, je jich totiž spousta.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /3

S4ntaMu3rte

vsadím boty, že ji bude hrát černoška…

#3 Lolamoon
26.2.2022 | 10:57:17
Marty.m293

Teoreticky postava, která odpovídá jejich představě a nemuseli by jí tedy úplně zvorat, ale…velké naděje si už dávno nedělám. Navíc jí nejspíš zbaví její zranitelnější emocionálnější stránky a bude akorát pořád klít (čili vlastně druhá Yennefer). Rasu už tu ani neřeším – ta svatyně Melitelé mě fakt zlomila.

26.2.2022 | 11:57:10
Lolamoon

#1 S4ntaMu3rte: ale nooo, v hre je aj aziatka.

26.2.2022 | 19:10:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama