The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 368×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Lambert

Lambert

Cynický zaklínač, který nemá rád cizince.

Sezóny 1
2021 - 2021

Lambert nikdy nebyl příliš vychovaný, ale i tak se stal blízkým přítelem zaklínače Coena, se kterým si často dělali legraci z ostatních zaklínačů. Když se Geralt vrátil na Kaer Morhen a přitáhl s sebou Ciri, vyprávěl jim Lambert historku o tom, jak si jej farmář najal zabít moru, ale ve skutečnosti měla jeho žena akorát aféru. Později toho večera ukryl Lambert v pokoji od Ciri prostitutky, protože všichni byli pod útokem zmutovaného Eskela.

Napětí mezi Lambertem a Geraltem po Eskelově smrti stouplo a Geralt mu musel vysvětlit, že to již nebyl jejich bratr. Svou frustraci si tak spolu s Coenem vybíjeli na Ciri, kterou při jejím výcviku shazovali. Později se jí ujala Triss, která přijela Ciri trénovat, a ani v její přítomnosti si Lambert neodpustil směřovat nemístné poznámky směrem k Ciri.

Když se Geralt s Ciri na Kaer Morhen po výpravě vrátili a nedopatřením s sebou přitáhli Voleth Meir, lovili Lambert s Coenem posedlou Ciri, která pozabíjela jejich bratry. Později se utkali s bazilišky, které pradávná bytost přivolala, ale při tomto boji přišli o další dva bratry, byť byla Voleth Meir vypuzena zpět do své říše.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Nejlépe ztvárněný ze zaklínačů

webmaster, grafik
19.11.2022 | 23:40:14
AzurovyAzure77

Dobrý herec, ale Lambert to prostě není. To už by spíš seděl na Eskela

19.11.2022 | 22:16:28
Xavik

Z nových zaklínačů jednoznačně nejlepší, ale i na tomto mi něco nesedělo.

admin
17.11.2022 | 10:33:11

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama