The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 368×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Coen

Coen

Zaklínač školy Vlka, který se podílel na výcviku Ciri.

Sezóny 1
2021 - 2021

Coen je jedním z nejmladších zaklínačů školy Vlka, který trávil hodně času s Lambertem a dělal si legraci z ostatních zaklínačů. Coen byl již na hradišti, když se na Kaer Morhen vrátil Geralt a přivedl s sebou dítě překvapení v podobě princezny Ciri. Geralt nakonec začal s jejím výcvikem a Coen si spolu s Lambertem dívku dobíral.

Dívku dvojice nakonec dovedla ke kyvadlu, kde začal být Coen nejistý, ale Lambert mu vysvětlil, že si chce užít jen trochu legrace. Princeznu tak sledovali, jak se pokoušela kyvadlem projít, ale marně. Ciri to nevzdávala a Coen tak odběhl pro Geralta s Vesemirem, ať se jdou podívat.

Spolu s Lambertem pak přivítal Triss, když dorazila na hradiště a následujícího dne si dobírali Ciri v šatech. O nějaký čas později přivedla Ciri na Kaer Morhen démona Voleth Meir, který ji posedl a Coen se podílel na obraně svého domova. Zatímco Geralt s Yennefer vyřídili démona, on s ostatními zaklínači zadržel přivolané bazilišky.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

S lepším scénářem by mohl být i zajímavý

19.11.2022 | 22:26:14
Xavik

Neurazil, ani nenadchnul.

admin
17.11.2022 | 10:30:59

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama