The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 368×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Gage

Gage

Mladší bratr Francescy Findabair.

Sezóny 2
2021 - 2023

Druhá série

Gage a Francesca měli krušné dětství. Nejprve jim zemřela matka, kterou si následně připomínali vyčarovanou květinou. Jejich otec se pak proti Francesce pokusil obrátit vesničany, ale sourozenci se naštěstí uměli bránit. Svého otce bratr a sestra nakonec zabili, Gage jej držel, zatímco mu Francesca podřezávala hrdlo.

Když se elfové začali následně sjednocovat pod vedením jeho starší Francescy, Gage jí zůstal po boku a věrně ji následoval jako svou vůdkyni. Byl přítomen při jejich důležitých jednáních i životních okamžicích a kam šla ona, šel také on. Gage ji tam doprovázel v době, kdy se jí do rukou dostaly jiné čarodějky Yennefer z Vengerbergu a Fringilla Vigo, při cestě do Cintry i za pomstou po smrti jejího dítěte. Byl také u toho, když se Francesca dozvěděla o existenci Ciri z Cintry a pokračování starší krve, kterou chtěla samozřejmě získat pro sebe.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů








Reklama