The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 367×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

mladší Crach an Craite

mladší Crach an Craite

Šlechtic ze Skellige a synovec Eista Tuirseacha.

Sezóny 1
2019 - 2019

Crach an Craite je šlechtic ze Skellige, který se spolu se svým strýcem Eistem vypravil do Cintry, kde si měl vzít za ženu Pavettu, dceru královny Calanthé.

Tento sňatek byl ujednán tajně a měl tak vytvořit silné spojenectví mezi pevninou a ostrovy. Když byl Crach připraven vyžádat si Pavettinu ruku, ceremoniál přerušil rytíř zvaný Ježek, který nechtěl odhalit svou tvář a tvrdil, že mu Pavetta patří skrze zákon překvapení.

Když Calanthé nařídila, aby byl Ježek zabit, přiskočil Geralt z Rivie na jeho ochranu. Pavetta nakonec opravdu připadla Ježkovi, ale Skellige neodešlo s prázdnou, jelikož si královna Calanthé vzala Crachova strýce.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Asi by mělo být zadostiučinění, že je to vůbec zrzek :-D

4.10.2020 | 10:34:17

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama