The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 367×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Toruviel

Toruviel

Elfka z Dol Blathanna doprovázející Filavandrela.

Sezóny 1
2019 - 2019

Toruviel byla jednou z elfů, kteří v Dol Blathanna zajali zaklínače Geralta z Rivie a barda Marigolda poté, co se dostali do potyčky se sylvánem Torquem. Dvojici odvlekli až do jeskyní, kde je svázali zády k sobě.

Toruviel zde opakovaně oba zajatce tloukla a dokonce zničila i Marigoldovu loutnu. Geralt se ale nenechal a útok jí vrátil a způsobil jí krvácení z nosu. Skupinu brzy poctili svou návštěvou i kradoucí Torque a král elfů Filavandrel, který se zajatci vedl debatu o pádu elfů.

Původně plánovali elfové Geralta a Marigolda zabít, ale když Toruviel přišla s tím, že jsou tu další elfové připravení bojovat, nechal je Filavandrel jít, jelikož viděl, že Toruviel by s lidmi radši vedla válku, než se před nimi skrývala. Toruviel poté zůstala i nadále po boku svého krále.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Další ořezaný charakter, co dostal tak 30 vteřin screentimu. Co víc k tomu říct

20.2.2020 | 19:55:41
surky3

Nemůžu ani napsat, že by dostala málo prostoru, protože žádnej prostor nedostala. Její utnutá linka mě nasrala ze všeho nejvíc. Není teda moc co hodnotit.

19.2.2020 | 17:50:13
mar.st

V knihách vcelku zapamatovatelná, tady nevýrazná a nezajímavá

19.2.2020 | 17:06:52

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama