The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 344×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Adda

Adda

Temerská princezna, která dlouhá léta žila v podobě strigy.

Sezóny 1
2019 - 2019

Adda se narodila jako dcera krále Foltesta a jeho sestry Addy, po níž byla pojmenována. Král svou sestru velmi miloval a Adda vznikla právě z jejich incestu. Královu sestru však miloval také Ostrit, který na krále žárlil, a proto na něj uvalil kletbu. Ta zapříčinila smrt těhotné Addy při porodu a z její dcery se stala striga, která po dobu šesti let terorizovala obyvatele Temerie. Kletbu odstranili až Geralt z Rivie s čarodějkou Triss Ranuncul, jež pátrali, co vše zapříčinilo, až je to dovedlo k samotnému Ostritovi.

Geralt se s Addou nejprve utkal v její podobě strigy, kdy za úplňku vylezla ze své krypty. Adda po opuštění svého úkrytu zabila Ostrita a poté se vrhla na Geralta, který se ji snažil spoutat stříbrným řetězem. Geralt se pak nakonec schoval uvnitř krypty a vyčkal do rána, což kletbu zrušilo. Princezna však byla stále divoká a Geralta zranila, načež musel být čarodějkou ošetřen.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Není moc co hodnotit

11.3.2020 | 19:33:30

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama