The Witcher (Zaklínač)
83/100 - 363×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Eamon Farren (Cahir), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Joey Batey (Marigold), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Tom Canton (Filavandrel), Mecia Simson (Francesca Findabair), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Graham McTavish (Sigismund Dijkstra), Bart Edwards (Duny z Maechtu)

Vereena

Vereena

Bruxa, do které se zamiloval prokletý Nivellen.

Sezóny 1
2021 - 2021

Zraněné bruxy Vereeny se jednoho dne ujal prokletý Nivellen, který se o ni začal starat a zamiloval se do ní, byť věděl, že to ona vraždí nevinné lidi v okolí. Když k Nivellenovi o nějaký čas později dorazil jeho starý přítel Geralt z Rivie, který jej znal ještě v jeho lidské podobě, nařídil Nivellen Vereeně, aby se schovala na půdě, protože by ji zaklínač jinak zabil. Nivellen svého přítele a jeho chráněnku Ciri přijal jako své hosty a Vereena dívenku následně navštívila, když spala. Obě spolu komunikovaly telepaticky, kdy s ní dívka navázala rozhovor na téma, zda je monstrum, načež ji Vereena uspala.

Té noci se Vereena na Nivellenovi krmila a Geralt ji prohodil oknem ven, kde již čekala Ciri. Vereena se jej snažila přesvědčit, že dívce nechtěla ublížit, ale Geralt na ni zaútočil, což ji přimělo k přeměně do své pravé podoby. Vereena následně vzala Ciri jako rukojmí a vyhrožovala, že jí zabije, ale Nivellen tomu zabránil, kdy svou lásku probodl kůlem. Geralt ji následně připravil o hlavu a její poslední slova k Ciri byla, že si pro ni zaklínač taktéž jednoho dne přijde. Smrt Vereeny zbavila Nivellena kletby, protože dle ní jej měla vyléčit krev té, kterou miloval.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama