The Witcher (Zaklínač) Zola

Zola

Zola

Yurgova manželka, která našla Ciri a přivedla ji domů.

Sezóny 1
2019 - 2019

První série

Zola byla zrovna ve městě, když spatřila mladou dívku, jak se tam toulá o samotě. Šlo o Ciri, kterou oslovila a zjistila, že údajně cestuje na Skellige. Nabídla jí také jídlo a přístřeší, ale dívka jí mezitím ujela na jednom z jejích koní. Později Zola našla Ciri ležet v bezvědomí v lese, kde jí vysvětlila, že byla napadena a všichni Cintrani, kteří jí napadli, jsou mrtví. Zola pomohla dívce na nohy a vzala ji k sobě domů.

Zolin syn Nadbor nebyl k Ciri tolik přívětivý, za což jej potrestala a požádala Ciri, zda by jej nenaučila mravům. Z domu následně uviděli signál, že se blíží Nilfgaard. Ciri proto ukryla a doufala, že s nimi zůstane, protože si vždycky přála dceru a myslela si, že jejich setkání bylo osudové. O nějaký čas později dorazil domů Zolin manžel Yurga, který s sebou přivedl Geralta z Rivie. Geraltovi z vizí došlo, že se zde nachází Ciri, a běžel ji proto najít.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Zlatonožka?

3.11.2020 | 14:52:50

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás